Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha betiltanák Magyarországon...

Ha betiltanák Magyarországon is a Facebookot mint az oroszoknál akkor sanszos,hogy vissza állna az iwiw?

Figyelt kérdés

A myvip szerintem életre kelne mert az még most is funkcionál tulajdonképpen. Vajon vissza kapnánk az iwiwet meg egyéb oldalakat, pl. Hotdogot?

Mi a véleményetek erről? Örülnétek? Negatív és pozitív vélemények egyaránt érdekelnek. Válaszaitokat előre is köszönöm!



2022. ápr. 20. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
61%
Egyiken se voltam soha, szóval személy szerint túlélném.
2022. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
61%
Iwiw Vivi küldene neked egy üzenetet, hogy "várunk, gyere vissza" és jönnének a mini appok, amikben értékelhetnéd az összesen 2-szer látott ismerősödet, hogy 10-es skálán mennyire hangulatfüggő. Nyilván hatalmas siker lenne.
2022. ápr. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
2es miért a facebook nem ugyanez?! Egyébként ez nem ilyen egyszerű. Az ember ezeken tartja a kapcsolatot ismerőseivel akik közül nem mindenki távoli vagy jelentéktelen.
2022. ápr. 20. 16:54
 4/11 anonim válasza:
88%
Kétlem. A Facebook már túlnőtt rég a sima ismerős gyűjtögetésen. Tele van csomó tartalommal, programok, közösségek, csoportok.
2022. ápr. 20. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem tiltanak be valamit, hogy kb. két hét után fusson ugyanaz az egész történet csak más név alá lapátolva. Akkor az egész műfajt kéne betiltani, hogy értelme legyen a betiltásnak.
2022. ápr. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Kedves 5ös hozzászóló! Az oroszoknál kivonult a Mc Donalds és a facebook is!!! Olvass utána!
2022. ápr. 20. 19:14
 7/11 A kérdező kommentje:
Szerintem ti erről nem is tudtatok igy nem is értitek mire gondolok.
2022. ápr. 20. 19:15
 8/11 anonim ***** válasza:
amúgy az oroszoknál nem az a "vk" az ilyen alap platform? Úgy tudtam hogy facebook azért nem elterjedt ott mert ezt használják helyette :D
2022. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8as: igen van nekik ez a vk amire én is regisztráltam. De facebookjuk is volt. Mindenesetre jól teszik hogy nekik van saját mindenből és nincsenek kiszolgáltatva.
2022. okt. 5. 14:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Hát én a Myvip felemelkedését látnám, ha ez megtörténne.
2023. márc. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!