Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Börtön járhat mások tolakodó...

Börtön járhat mások tolakodó megbámulásáért Angliában Mostmár a férfiak nem vehetnek levegőt se? Csak nekem undorito ez a túlzott feniminizmus?

Figyelt kérdés

Szerintettek mennyire igazságos ez?

És mi az hogy ezért börtön jár?

Hol vannak a férfiaknak a jogaik?

És gondolom az lesz ha egy nő nézz meg egy férfit az semmi..



2022. ápr. 29. 16:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

10


“Abban nyilván egyetértünk, hogy a jóképű férfiak sokkal könnyebben csajoznak. Csakhát az élet nem pusztán csajozásból áll. “


Bocsi de még mindig a szaporodási ösztön a legerősebb ösztön az életösztön mellett. Ha folyamat teljesíted azt akkor minek akarnál pénzt? Mások pont azért akarnak pénzt, hogy szaporodhassanak (szexelhessenek). Aki pénz nélkül is szórja magját annak minek még pénz is? A pénz csak egy eszköz a cél elérése érdekében.

2022. máj. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nézd, az ember egy kicsit meghaladta azt az állapotot, amiben csak gyerek legyen, oszt' akkó' jó' van. A nyugati világban rengetegen nem vállalnak gyereket. Velük mi a helyzet? A nők néha a karrierjük érdekében addig halogatják a gyerekvállalást, amíg kifutnak az időből, holott már 28 évesen meglett volna az egzisztenciájuk. Velük mi a helyzet? Akik a szakmájuk szerelmesei, szenvedélyesen szeretik, amit csinálnak, velük mi a helyzet? :D

A pénz millió meg egy dologra lehet költeni. Te sem gondolhatod komolyan, hogy ha szaporodtam, akkor már nem akarok nyaralni. Miféle marhaság ez?? :D


És tényleg csak ki kell nyitni a szemünket, rögtön meglátjuk a jóképű ÉS művelt ÉS sikeres embereket.

2022. máj. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

12


“A nyugati világban rengetegen nem vállalnak gyereket. Velük mi a helyzet?“


Ki mondta gyereket kell vállalni? Ha szexelsz dögivel már kielégítetted ösztöneid, nem lesz akkora motivációd másra, karrierre, személyiségfejlesztésre stb.


“Akik a szakmájuk szerelmesei, szenvedélyesen szeretik, amit csinálnak, velük mi a helyzet? “


Legtöbbször ezt is a punciért csinálják tudat alatt. Mert csórón nem jutnak puncihoz, vagy nem jutnak eléghez. És kell pénz meg presztízs nekik ahhoz, hogy szexelhessenek.


“A pénz millió meg egy dologra lehet költeni. Te sem gondolhatod komolyan, hogy ha szaporodtam, akkor már nem akarok nyaralni“


De ha vár modell Etuska a bokorban akkor melyik jobb? Vele egyet hancúrozni vagy a parton süttetni a valagad? Ha már választanod kell?

A pénz millió meg egy dologra lehet költeni. Te sem gondolhatod komolyan, hogy ha szaporodtam, akkor már nem akarok nyaralni“


Muti, hol? Nincs motivációjuk. Én ezt látom. Persze felveszik jó állasokra mert jól néznek ki, de nem ők a meghatározó munkaerő, többynire a láthatatlan béták viszik a terhet minden cégnél.

2022. máj. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

13


Javítva:


“És tényleg csak ki kell nyitni a szemünket, rögtön meglátjuk a jóképű ÉS művelt ÉS sikeres embereket.“


Muti, hol? Nincs motivációjuk. Én ezt látom. Persze felveszik jó állasokra mert jól néznek ki, de nem ők a meghatározó munkaerő, többynire a láthatatlan béták viszik a terhet minden cégnél.

2022. máj. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Nekem se tetszik ez. Voltam Angliában mesélték, hogy ez van. Hát így akkor az összes férfi elköltözhetne ha van még joguk költözni.
2022. máj. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!