Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ennyi lelkileg...

Miért van ennyi lelkileg kiégett harmincas?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 30. 12:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az, hogy kiégett? Lehet, hogy előtte is olyan volt.
2022. ápr. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Mennyi? :)


De azért van válasz is: már elmúlt az "örök kamaszkor", beálltak a viszonyok, egy csomó perspektíva bezárult. Beköszöntött a valóság. Már nem leszel híres focista, még nem vagy vállalati csúcsvezető, és ahogy kinéz, nem is leszel. Kevés a fizu, a hülyébbek előbbre tartanak, mi lesz a családdal? Az lettél, akit öt éve még lenéztél, mert "üszök", nem bulizik minden nap, hanem hajt a melóban.

2022. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Utolsó, ezzel a pár sorral sikerült elvenned a kedvem az élettől...
2022. ápr. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tinik közt is olyan sok öregasszony van... mi a hobbid? Haaat semmii, mit olvasol? Háaaat nem nagyoon szooktaaam... semmi cél, csak vannak.
2022. ápr. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ugyan már #3, ne legyél üszök! :D Az élet szép, és főleg kalandos, van mivel feltölteni a partikázáson kívül is.
2022. ápr. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, amugy igaza van, es pont ezert ennyire fajo olvasni. Meg azert, mert nekem tenyleg minden lehetosegem megvolt, de nem voltam eleg kitarto meg nem voltam lelkileg se rendben. Most 30 evesen pont azt erzem, amit a 3-as irt, h kb minden bezarul, meg hirtelen mindenhez oreg vagyok. Pedig nem valtoztam, es a tehetsegeim, kepessegeim ugyanugy megvannak, csak mast var el tolem a vilag.
2022. ápr. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Isti22 ***** válasza:
100%
Részemről azért, mert minél több időt élsz, annál több lesz a rossz élményed. Szerelmi és baráti és szakmai csalódások, hibák és bűnök, betegségek és halál, múló fiatalság... stb.
2022. máj. 1. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!