Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A spanyolok illetve a magyarok...

A spanyolok illetve a magyarok fehér emberek? A spanyolok alatt főleg a Money heist karakterei érdekelnek pl Tokió fehér?

Figyelt kérdés

2022. máj. 8. 09:18
 1/8 anonim ***** válasza:
66%

Konkrét emberekről lehet megmondani, hogy milyen típusúak, nem népekről.

A magyarok jelemzően kaukázusiak, a spanyolok között vannak latin típusúak is sokan meg kaukázusiak is. De mindenhol van sok ázsiai, illetve arab és fekete is.

2022. máj. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, kérdeztem is konkrét embereket.
2022. máj. 8. 10:11
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Tokió fehér
2022. máj. 8. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
A tokióiak sárgák
2022. máj. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#4

Láttad a sorozatot?

2022. máj. 8. 22:12
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem
2022. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mégis mik lennének? A magyarok és a spanyolok is mind az europid rasszba tartoznak, az más dolog hogy néhányaknak sötétebb tónusa van.


A spanyolokat ne téveszd össze a latin-amerikaiakkal, akik között sok a kevert eredetű mesztic(indián+európai) és mulatt(fekete+fehér). A money heistes szereplőgárda mind európai spanyol.

2022. máj. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az előzőnek nincs teljesen igaza. pl. aki Palermo-t alakítja Rodrigo de la Serna argentin. A sorozatban is annak vallja magát. Bár sok argentinban olasz és német vér csörgedezik...

Akkor ott van Nairobi akinek nem véletlenül egy afrikai ország (Kenya) fővárosa a sorozatbeli neve. Mikor legelőször megláttam egyből arra gondoltam hogy na ez tuti nem echte spanyol. Barnább, kreolabb a bőre, meg a jellegzetes nagy varjú, kapa formájú görbe orra miatt, arabnak/perzsának/vagy indiainak néztem.

Akkor ott van még Rio, akinek nem véletlenül egy brazil város (Rio de Janeiro) a neve. Az ő bőre is barnább mint pl Raquel, HMoszkva, Denver, Tokyo vagy Stockholmnak. Jellegzetes az arca, a nagy vastag szája, tipik brazil srác. A neve pedig Anibal Cortes. Cortes, így S betűvel a végén, portugál családnév. Ha spanyol lenne akkor Cortez lenne.

Helsinki (Darko Peric) és Oslo pedig szerbek.

2023. jan. 23. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!