Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen ruhába érdemes menni...

Milyen ruhába érdemes menni egy amatőr metálbanda koncertjére?

Figyelt kérdés

Több fellépő is lesz és benti lesz,azaz NEM szabadtéri.Nemtudom mibe kéne mennem,hétköznap inkább csajosabban öltözködök,nincs rámírva hogy imádom a rockot és a metált.:D Azt se tudom ilyen helyeken van-e pogó de oda nyílvánvalóan nem állnék be az első alkalomkor...valamint az még a kérdés hogy muszály-e acélbetétesbe menni mert nekem az sincs..hallottam olyan is hogy valaki vérző lábbal jött haza rockkoncertről mert bakancs helyett tornacipőbe ment...

Aki tapasztalt az légyszíves meséljen:)

16/L


2010. szept. 18. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Kényelmesben, de azért ne rózsaszín diszkóribancosban. A lábtaposástól se tarts.
2010. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fhúú angyalkám.:D

Hát aki azt mondja h rock koncertre csak acélbetétesbe lehet menni, annak annyi esze is van, szóval NEM FONTOS A BAKANCS..emiatt ne izgulj!;)

Aki vérző lábbal jött haza, az biztos h "pogózott", szal emiatt se parázz!

Inkább feketébe menjél..fekete farmer, meg valami sötét pulcsi és a hajadat olyan "metálosra" csináld meg.:)


Én ugyan inkább Nemzeti rockot hallgatok, de a minőségi metált is szeretem.:D


Remélem segítettem. 16/F

2010. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

:D

én farmerba szoktam, meg egy pólóban és cső :D ja meg tornacipőben, vagy csak hogy kényelmes legyen.

2010. szept. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vérző láb? :D Erről egy történet jut eszembe... :D 2009-es EFOTT. Depresszió, és utána Tankcsapda. Depresszión játszottunk olyat, hogy a nép ketté válik, és egymásnak rohan. Első sorban voltunk a haverokkal. Semmi bajunk nem lett azon kívül, hogy egymásután ötször estünk el minimum. Elég hamar felrántottak a földről, sőt olyan is volt, hogy még nem értem le a földre, már nyúltak értem. :)

http://www.youtube.com/watch?v=PvtdlgSTvo4

Csak kicsit nagyobban. :)

Na, de a lényeg. Tankcsapdán, harmadik sorban haveromnak lejött a cipője. :D 2 számot úgy pogóztunk végig, hogy nem volt rajta az egyik cipője. :D Persze, kicsit fájt a lába, de semmi komoly. :)


Egy kis segítség, ugyan fiú vagyok, de elmondom, hogy mentem Metallicára. Edzőcipő, farmer, kék póló. :) Elsősorban a kordonnál. Túléltem, jó volt. :) Szóval csak olyan ruhába kéne menned, amiben jól érzed magad. Ne próbálj megfelelni senkinek. Nem egyszervolt, hogy úgy mentem kocsmába (koncertre :)), hogy ingben voltam. Abban az ingben, amiben esküvőn... :D De nem érdekel ki mit gondol, a lényeg, hogy tépjék a húrokat a srácok! ;)


17/F

2010. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ez olyan mindegy. Jót mosolyogtam azon, hogy kötelező-e az acélbetkós. Képzeld én nyáron lemegyek saruban, szandálban, és nem dobnak ki :D Barátnőm lejött magassarkúban, sőt nyáron kimondott divatp...ás :D külsővel, őt se dobták ki. A fekete ruházat sem "kötelező". Szerintem add magadat. Én többre becsülöm azt, aki egy rockkoncerten is felvállalja a stílusát, hogy ő nem ilyen, csak érdeklődik és kész - mint aki kínosan próbál adni olyas valamit, ami nem is ő.


Főleg, ha már ismernek valahol, tudják, ki vagy, tökmindegy, milyen ruhában mégy le.


Én több, mint 10 éve mozgok goth, metal közegekben, és azt vettem észre, az átlagos (tehát nem stíluskövető, hanem annál egyszerűbb) megjelenés iránt elég nagy a tolerancia. Amit kimondottan kinéznek ilyen helyen, az a nagyon divatos, diszkós jellegű megjelenés.


Persze vannak sznob társaságok is, de azok olyanok is.

2010. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!