Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a véleményed a románokról?

Mi a véleményed a románokról?

Figyelt kérdés

Eddig nem szerettem őket meg semmi. De van egy román pasi aki tök rendes. Azt hiszem megszerettem őket...

A ROMÁNOKRÓL beszélek és nem a romákról. Szerintetek hasonlítanak a cigányokra? Mert a cigányokat tényleg utálom nagyon...:D


2010. szept. 19. 09:33
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
De csak úgy h nincs velük semmi bajom :D
2010. szept. 19. 09:35
 2/20 anonim ***** válasza:
36%
Szőröstalpú gyökerek.
2010. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
76%
a románokról az a véleményem, hogy románok. semmi extra. de sztem elég sok a cigány köztük. viszont attól, hogy van egy ismerősöd, aki román, nem kell azt a következtetést levonni, hogy te az összes románt szereted. menj el romániába, aztán meglátod miról beszélek.
2010. szept. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
54%

azért mert neked volt olyan szerencséd, azért nem muszáj leszólni azokat, akik román családokba születtek, vagy romániában élnek de magyar nemzetiségűek..

úgyhogy jobb lenne ha befognád azt a mucskos szád, és nem hasonlítgatnád a románokat a cigányokhoz...

a románok sem hasonlítanak se romákhoz, s semmihez...

2010. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

A válasz írója 73%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 09:40


boccs nem védeni akarom az elöttem szólokat, de ne haragudj te mit csinálsz?? te meg a cigányokat szólod le...szóval szerintem te is be fghatnád a mocskos pofádat. erről ennyit....mit gondolsz mivel vagy te több mint a másik ember?? ugy gondolom semmivel....attól hogy lehet hogy neked van jó házad, és van jó autód, ugyan olyan ember vagy mint más...te is ugyan oda fogsz jutni ahova idővel minden ember....erről ennyit.

2010. szept. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

09:40 nem értelek.


Amúgy biztos van a románok között is hülye. Mint mindenhol. Magyarok között is rengeteg ökör van már nem azért...

És amúgy csak annyi, hogy nincs velük semmi bajom jelenleg.

2010. szept. 19. 09:44
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó! Szerintem nem az Erdélyiekről beszélt, hanem a román állampolgárságú, román származású románokról. Erről én nem tudok mit mondani, mert nem ismerem őket, Erdélyben voltam, Magyarok lakta területen, az ottani Magyarok nagyon aranyosak voltak.
2010. szept. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
72%

nem azért, csak nekünk, Erdélyi magyaroknak olyan rosszul esik, mikor elmegyünk Magyarországra és akkor ott mindenki lerománoz...

am 73%-os voltam

2010. szept. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Én nem a Romániban élő magyarokról beszélek hanem a Romániában élő románokról.
2010. szept. 19. 09:51
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem ismerek románokat, de látatlanban is lefogadnám, hogy nálad az összes román normálisabb
2010. szept. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!