Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki írta ezt az idézetet?

Descence kérdése:

Ki írta ezt az idézetet?

Figyelt kérdés

"Az én szememben mit sem ér az egyenlőségre törekvés, amely úgy tűnik nekem, pusztán az irigység idealizálása"


(Google-t már használtam..)


2010. szept. 19. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Olivier Wendell Holmes
2010. szept. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Oliver Wendell Holmes, a google szerint.
2010. szept. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Nekem úgy tűnik, hogy Oliver Wendell Holmes, Jr., amerikai bíró, aki az amerikai Legfelsőbb Bíróság tagja volt 30 évig a 20 század elejétől.


Amerikanisztik szakos vagyok, ezért volt ismerős, ez az eredeti: "I have no respect for the passion of equality, which seems to me merely idealizing envy — I don't disparage envy but I don't accept it as legitimately my master."

2010. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat.
2010. szept. 19. 11:09
 5/6 anonim válasza:
Olivier Wendell Holmes - (a MÁSODIK GOOGLE TALÁLAT a te kérdésed az első)
2010. okt. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

20:31, ja, kivéve, hogy ha beírod a google-ba, hogy Olivier W H, akkor megkérdezi, hogy arra gondoltál, hogy Oliver.? :) szóval maradjunk csak az Olivernél.

(az amerikanisztika szakos)

2010. okt. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!