Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az olasz csávók szerintetek...

Az olasz csávók szerintetek jól néznek ki?

Figyelt kérdés
Ha igen, mitől vonzóak számodra?
2022. júl. 25. 23:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Tudod te, hány olasz él a Földön? Van köztük ilyen is meg olyan is, mint minden országban.


Ő jól néz ki:

[link]


Ők nem:

[link]

[link]

2022. júl. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Tok vegyes :D eddig nem igen vonzoakat ismertem, de biztos akad , na meg a nyelv gyönyörű, az lehet vonzó tényező. De sose értettem ezt a szterotipiat, kb mint a magyar lányok … hat én is közéjük tartozom de állítom, hogy kb a felső 30% az talán szép :D mármint aki smink stb nélkül tényleg szép, szerintem ez számít. Szerintem mindegy a hova tartozás , most neked valaki vagy vonzó vagy nem, az lehet másnak nem az.


Beszélek olaszul

Így régóta ismerek olasz férfiakat, de nem hű de nagy a felhozatal, itthon helyesebbek vannak ;) Nehéz kifogni egy igazi olasz helyes srácot , de akkor kb ugyan annyi esély van rá, mint itthon :)

2022. júl. 26. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem bántásból, de nekem sok olasz úgy néz ki, mint nálunk a cigányok.
2022. júl. 26. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Speciel nekem nem főleg azért, mert még soha nem voltam ott, továbbá azért mert: férfi vagyok.
2022. júl. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%

#1 ő jól néz ki?? pont úgy fest, mint egy szájbavert narkós amcsi majom


Mióta lett divat a pasiknak is a smink meg a körömfestés?

Én valamiről nagyon lemaradtam, de ha egy ilyen kis akasztani való nyüzüge temetésre sminkelt gyászhuszár jönne a lányomhoz, úgy vágnám ki, hogy hazáig repülne.


Én egy digó hapsit így képzelek el:


[link]


Ő biztosan tetszene a lányunknak, és számomra is szimpatikus, mert férfias megjelenésű, felépítésű, nem olyan meztelen csiga, mint az a pride-ra való majom.


A második képeden lévő csávó simán ronda és öreg, de a harmadik az nem olyan rossz, látszik, hogy van benne tartás, csak béna a séró.


Szerintem az olasz az hajós nemzet, és mint olyan, számomra rajtuk imponál a szakáll.

A romák az más tészta. Ég és föld a kettő. Ott még a nők is kegyetlen randák. Álmodik a nyomor, mert csak szeretnének olasznak kinézni.

2022. júl. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát vannak igénytelenebb szegényebb rétegek, akik ugye nem tudnak adni magukra, ők nem annyira vonzóak emiatt, de vannak köztük is nagyon helyesek. De akiknek stílusuk van, azok elég hmmmm :)
2022. júl. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
5: És az mikor lett divat, hogy hipermaszkulin, renderpolgár heteróék nem tudják magukat civilizáltabban kifejezni, mint egy 13. század eleji paraszt? :o
2022. júl. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
43%

#7 mi az hogy heteróék?

Biztosan te is ilyen szalagon gyártott gizda lmbtq-s melldöngető vagy.


Tudod, ez itt nem brüsszel, még ezek a heteróék irányítanak idehaza, nem a ti töketlen fajtátok. Szóval ne heterózzál nekem, használd nyugodtan a normális szót.


Legközelebb pedig ne a brüsszeli homár-szótárból mazsolázd ide a kötelezően benyalt szakzsargont a normális emberekre.

2022. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Á, szóval a 13. század eleji parasztra és a kulturálatlanságra vonatkozó rész, az nem volt sértő, értem. xD Bírom a logikátokat; aki hetero létére nem minden-gyűlölő, az csak látens meleg lehet.
2022. júl. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha mi 13. századi parasztok vagyunk, akkor ti ókori szodomiták, akiket Isten tüzes esővel vert el.
2022. júl. 26. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!