Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek kell majd valaha...

Szerintetek kell majd valaha újra maszkot hordani (kórházon kívül)?

Figyelt kérdés
Online oktatás és kijárási már tavaly ősszel se volt, de mit gondoltok, a pofazacskó már soha többet nem fog kelleni?

2022. aug. 11. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem fogjuk megúszni :(
2022. aug. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
32%

Kell.

És van egy rossz hírem: a szövetmaszk már kb. hatástalan.

A másikban meg úgy nagyjából megfulladsz.

2022. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
A szövetmaszk eddig is max. arra volt jó, hogy ha köhögsz vagy tüsszentesz ne szóródjon szanaszét a cucc.
2022. aug. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Annyira nem rossz hír nekem hogy a szövetmaszk hatástalan, voltam eü dolgozó, nem fulladtam meg. De azért mégse kívánom vissza az egészet
2022. aug. 11. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
22%

Ez nem kívánás kérdése.

Addig, amíg ez halálosabb, mint az influenza, és nincs nálunk is normális gyógyszer, továbbra is védekezni kell.

Szerintem még legalább 1 év, talán több is.

2022. aug. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
73%

Folytatódik ez a bohóckodás persze mert a háború téma már uncsi:)

Mindig kell valami amivel riogatni,idegesíteni lehet az embereket már aki engedi szóval igen kell a szájkosár:)

2022. aug. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

Nekem a szövet kényelmetlenebb, eü dolgozó vagyok, szinte csak orvosi maszkot hordok.Bár mostanában nagyrészt letolva viselem, csak ha beteghez-hozzátartozóhoz megyek húzom fel.

A kihalt utcán viselés remélem nem jön vissza, az a hülyeség netovábbja.

Talán a kulturálatlan emberekkel kellene valamit kezdeni, akik más nyakába tüsszentenek a Tescoban, zacskónyálazás után kiflit tapogatnak... illetve az ország egészségügyi helyzetével, mert amíg cigiből több fogy, mint D vitaminból, ne várjanak csodát a maszktól.

Ami szerintem minimum a boltban-buszon vissza fog jönni.

2022. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
74%
Igen.
2022. aug. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!