Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik 3 népnek...

Szerintetek melyik 3 népnek van csúnya történelme?

Figyelt kérdés
Szerintem a koreaiaknak (Észa és-Dél-Korea kettészakítása), Magyarországnak (Trianon, tatárjárás, török hódoltság, osztrák elnyomás, orosz kommunizmus) és a lengyeleknek (hasonló a törtnélmük mint a magyaroknak).

2022. aug. 19. 19:53
1 2
 11/12 Drakula ***** válasza:

"9# mert te látom nagyon angol-amcsi sz*pó vagy egy másik kérdés alatt ilyen voltál Anglia hibátlan nála mindenki csak rosszabb ."

Én soha nem mondtam hogy az angolok hibátlanok. Az amcsikrol meg pláne nem mondtam ilyet. Azt mondtam hogy hitler rosszabb náluk. Is ez igaz is.


Nem tudom észre vetted-e de az amcsikat a németek mellé raktam.

2022. okt. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Itt csak az számít ha fehér embereket irtanak ki. Amit Amerikában, Afrikában, Indonéziában stb stb tettek, az senkit sem érdekel mert nem fehér emberekkel tették.
2022. okt. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!