Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha elkezdek nőkkel barátkozni,...

Ha elkezdek nőkkel barátkozni,ismerkedni akkor jobban fogok hozzájuk érteni?

Figyelt kérdés
És azt a tapasztalati tudást át tudom e "ültetni" a következő kapcsolatomba?

2022. szept. 13. 16:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudok egy csomó mindenre figyelni egyszerre... oszt még se vagyok nő
2022. szept. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Igen, a nőkkel barátkozás, rájuk odafigyelés segíthet jobban megismerni őket. Csak ne ess abba a gyakori csapdába, hogy barátként közelítesz ahhoz a nőhöz, akivel összejönni akarnál és ne szeress bele barátként megismert csajba. Ez elég kellemetlen helyzeteket tud eredményezni.


Egy csomó mindent meg párkapcsolati helyzetben tudsz igazán megismerni, megtapasztalni, ezek jó részét nem tudod megtanulni párkapcsolaton kívül. A párkapcsolatok is egy tanulási folyamatot jelentenek. Az első, második, többedik párkapcsolat mind előtanulmányokkal szolgálnak ahhoz a későbbi párkapcsolathoz, ami talán örökké tart majd - de az sem biztos, hogy örökké fog tartani és az sem kizárt, hogy akár már az első örökké tartson. Ez nagyban függ tőled, a párodtól, a kettőtök hozzáállásától, elköteleződésétől és egy csomó más dologtól is.


Az asszertív, más néven erőszak mentes kommunikáció megismerése is sokat segíthet a hétköznapi konfliktusok, súrlódások, de akár sokkal komolyabb munkahelyi és egyéb viták megoldásában. Érdemes utána olvasni, hogyan kell művelni.


Érdemes ezt a videót is megnézni egy pszichológus tapasztalatairól:

https://www.youtube.com/watch?v=1ya6lr6zHAg

2022. szept. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!