Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Interjúhoz alkalmas nyugodt,...

Interjúhoz alkalmas nyugodt, csendes helyszín Budapesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Interjút készítenék, aminek keretében ráadásul egy ismertebb személy lesz az alanyom és nem szeretném, hogy oda jöjjenek őt "zaklatni".

Tudnátok segíteni nekem, olyan helyszínt találni, ahol ez zavartalanul működhet? Forgatás nem lenne, csak hangfelvétel (gondolom ehhez nem kell engedély így a helytől).


Vagy neki kéne inkább helyszínt mondania? Mert kicsit úgy érzem, ez nem az én feladatom lenne, mivel engem nem ismer minden 2. ember. Ha minden kötél szakad online.



2022. okt. 14. 11:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Jól gondoltad, te kérdezd meg, hogy hol lenne neki alkalmas.
2022. okt. 14. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik eldugittabb, kis forgalmú kávézó. Vagy bérelj ki egy helységet.
2022. okt. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Nyilván meg kell kérdezni az alanyt, hogy neki mi a kellemes (ha neked nincs fix irodád, akkor meg főleg). Lehet azt mondja, hogy menj a lakására, lehet van erre a célra fenntartott helyszíne. Ha nem, akkor ki kell nevezni egy helyszínt,- kávézó, étterem, bármi - és bizony vagy kifizeted azt az összeget, amiért már - a hely tulajának - anyagilag megéri x időtartamra bezárni (mert kompenzálod az így kieső, - általa nyilván durvára kiszámítani tudott - fogyasztást), hogy tényleg ne legyen ott más kíváncsiskodó, szenzációéhes népség, vagy megoldja nektek a helyszín elkerítésével.


Mondjuk nem mindegy, hogy mekkora híresség, meg, hogy most van vele tele a média, vagy 10 éve, vagy 20 éve volt. Szerintem van olyan - még élő, de nyilván idősebb - híresség, akiről a mai fiatalok 90%-a azt se tudja, hogy ki volt, és van olyan is, akire tömegek sereglenek oda.

2022. okt. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Általában ilyenkor megszokás kérdezni, hogy neki mi lenne a legmegfelelőbb helyszín. Ha meg nincs kép felvétel, akkor van egy rakás pár órára bérelhető iroda, ha cask hang van az is teljesen megteszi.
2022. okt. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Másik opció: nem találkoztok személyesen, viszont megbeszéltek egy időpontot, és megcsináljátok valamilyen szoftveres csatornán, azt megvágod, és azt az anyagot küldöd vissza (mammutmaillel, toldacuccottal - ha hang, vagy filmfájlról van szó, vagy tök sima e-mailben, wordben beformázva - ha írásban jelenik meg, akár on,- akár offline felületen)
2022. okt. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek!

Igen, maradtam az alap elképzelésnél, én kértem fel, hogy ő válasszon.

Én az online lehetőséget már a legelején feldobtam.

Amúgy azért nincs "tele vele a média", de olyan szinten van, hogy nem szívesen közlekedik forgalmas helyeken, mert eléggé megalálják, főként a fiatakok szinte mind ismerik.

2022. okt. 15. 10:15
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Megkérdezhetem hogy kiről van szó? Akár privátban is. Hátha érdekel majd vele az interjú és meghallgatnám =) De ha utólag, az interjú kikerülése után mondod el, ki az a titokzatos feltörekvő nekem az is jó. =)
2022. okt. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

#7

Sajnálom, de ezt nem tehetem közzé. Egyrészt tisztelem és nem fogok visszaélni a bizalmával, hiszen az is lehet, csak anonim vállalja. Másrészt, az interjú megosztásának részéről pedig, nekem ez egy saját kutatómunkához szükséges.

2022. okt. 15. 21:08
 9/9 anonim ***** válasza:
18%
Kertészeti arborétuma. Csöndes, nem jár arra szinte senki.
2022. okt. 17. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!