Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Vígszínházban a földszint...

A Vígszínházban a földszint utolsó soraiból jól lehet látni a színpadot?

Figyelt kérdés
Kinek melyik ülőhely vált be a Vígszínházban?

2022. nov. 16. 19:15
 1/3 anonim ***** válasza:
62%
Mi a földszinten a 10. sor környékét részesítjük előnyben. Nincs se túl közel, se túl messze 🙂 Hátrébb nem emlékszem, hogy ültem volna.
2022. nov. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A színpadot látni lehet, a színészek arcát, mimikáját már kevésbé. De még mindig jobb ilyen hátsó sorba jegyet venni olcsóbban, mint el sem menni a színházba. Én is amíg nem volt pénzem rá, oda vettem, ahol a legolcsóbb volt, ültem már a karzaton is. Hallani tökéletesen lehetett onnan, meg a lényeget azért látni is lehetett. De ha van lehetőség, akkor persze sokkal jobb előrébbről nézni.
2022. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A színpadképet azt jól lehet látni, persze. (Hacsak nem ül előtted a 2 méteres, vagy feltupírozott hajú ember, de ez még a 2. sorban is megtörténhet.)


A színészek arcát és mimikáját onnan már kevésbé veszed ki.

2022. nov. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!