Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ki számít kollégának?Kellemetl...

Ki számít kollégának?Kellemetlen helyzetem volt belőle.A közvetett,tehát más munkakörben dolgozó alkalmazott is kolléga/munkatárs nem?Mint ahogy az iskolában a más osztályba járó is iskolatárs mivel egy helyen vannak.Vagy ezt hogy kell érteni?

Figyelt kérdés
Egy nő a volt munkahelyemen kijelentette hogy a kollégáinak hozott süteményt amiből nyugodtan vihetünk haza.Aki az én munkakörömben volt csak másféle munkát végzett mint én szólt,hogy vigyem vissza rögtön amit elvittem mert csak a kolleganőinek hozta.Persze gyorsan vissza vittem.De úgy gondolom akik egy épületben dolgoznak azok mind kolégának számítanak mégha más is a munkakörük.Hiszen ugyanannak a munkahelynek "végeznek szolgálatot,munkavégzést"mégha másmijen munkával is.
2022. dec. 17. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezért van közvetlen kolléga, és távoli is.

Ilyen esetben attól kell kérdezni, aki hozta.

2022. dec. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyelvtanilag neked van igazad, aki sütötte, pontatlanul fogalmazott, nyilván a közeli munkatársaira gondolt.
2022. dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a sütemények számából kellett volna megbecsülnöd.
2022. dec. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lucifer-666 ***** válasza:
100%
Szerintem neked volt igazad, bár nem voltam ott. Amúgy mi a munkaköröd?
2022. dec. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!