Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érzelmi alapon hoznak...

Miért érzelmi alapon hoznak döntéseket a Nyugdíjasok állandóan???!

Figyelt kérdés

2022. dec. 28. 19:10
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mert mondják. Mert mondják, ha kell, ha nem. Szerinted miért foglalkoznék vele egyébként?...
2022. dec. 30. 23:21
 12/16 NTBS ***** válasza:
Az emberek nagy része érzelmi okokból dönt.
2022. dec. 31. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
#12-es, na pont ebből fakadnak a problémáink.
2022. dec. 31. 13:54
 14/16 Szabó Ádám2 ***** válasza:

10-es, azért abból a szempontból érdekes például, hogy 4 évente, részben a Fidesz-rajongó nyugdíjasok döntik el a mi választás-ainkat. Emellett a döntésük mellett én itt a Gyakori Kérdéseken rohadtul kevés érvet és ésszerű magyarázatot találtam eddig a válaszolóktól mondjuk.

Mi a csudával tudja Orbán újra és újra magához édesgetni a rá szavazó nyugdíjasokat?... Egyszerűen nem értem!.

2023. jan. 1. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14

Ha csak a nyugdíjasok tartják életben a Fideszt, akkor mit aggódsz? Ha így van, a következő választáson (talán az az utánin) már nem lesznek Fidesz szavazók. Amúgy sem tök mindegy, hogy ki vezeti az országot? Így is, úgy is szar.

2023. jan. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Szabó Ádám2 ***** válasza:
#14-es, nem csak ők tartják életben. Van bizonyítékod az ellenkezőjére? Ha igen, akkor kíváncsian várom.
2023. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!