Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megnézni, hog ki...

Hogyan lehet megnézni, hog ki nézte meg az adatlapom iwiwen?

Figyelt kérdés
üzenőfalra többen kiraktak egy linket, amit minél több ismerősnek el kell küldeni és ki is kell tennünk az üzifalra. mindkét lépést teljesítettem, mégsem működik. egyéb alkalmazás?
2010. okt. 2. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sehogysem lehet megnézni, bedőltél egy egyszerű továbbküldős hülyeségnek, többet ne tedd, én pl kapásból tiltólistára rakom azokat, akiktől ilyet kapok :)
2010. okt. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
aztán majd a sok okos néz egyet, amikor a jelszavaikkal, felhasználóneveikkel visszaélnek. Meg a netes számláikról eltűnik a pénz. Csak telepítsetek sokan ilyen hülyeségeket, valakik pont erre várnak.
2010. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy miért olyan fontos az, hogy ki nézte meg? Engem spec marhára nem izgat.
2010. okt. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az egy kamuüzenet, és egy álcázott webcím, mely egy blogra irányítja a látogatókat, így valaki arra veri a farkát, hogy milyen jó nagy látogatottsága lett a blognak...


Itt van, hogy hogyan is működik az átcs*szés:

[link]

2010. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!