Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van ennek a névnek magyar...

Van ennek a névnek magyar megfelelője?

Figyelt kérdés

Lehet, sőt biztos, hogy rossz helyre írtam, de nem tudtam eldönteni, hogy melyik kategóriába tartozik!

A név pedig az Elisabeth lenne! Nagyon tetszik a név és kíváncsi vagyok, hogy van-e magyar megfelelője(bár attól tartok nincs)

Olyasmire gondolok, hogy pl. Elizabett, vagy ilyesi!

Előre is köszi a válaszokat!!


2010. okt. 3. 16:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Erzsébet.
2010. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Erzsébet.

Google a barátod.

2010. okt. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Erzsébet (Erzsi, Bözsi, Böbe, Zsike, Bözske) ....bár én nem adnám a gyerekemnek, elég ódivatú :P
2010. okt. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
56%
habár ha a magyar megfelelője nem tetszik, akkor anyakönyvezheted az angol változaton is, DE persze, csak fonetikus átirattal....ami kb. így majd nézne ki: Ölizövessz......tehát sztem inkább nem ;) :D
2010. okt. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
...így nézne majd ki...
2010. okt. 3. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És a Josephnek szerinted mi lehet?;)
2010. okt. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Az Erzsébet már nekem sem tetszik annyira, tényleg elég ódivatú...de az Elisabeth, még mindig tetszik, bár az sem olyan modern, de nekem tetszik!!

Amúgy a kérdezőnek írom, hogy a Joseph az József magyarul!

2010. okt. 3. 17:16
 8/15 anonim ***** válasza:
Már megijedtem, hogy ezt sem találod ki:P Legalább fejlődsz.
2010. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

kac kac...azt azért írtam mert vki kérdezte...bár nem értettem hogy mért nem tudja(elég 1értelmű)...

de amúgy az erzsébetig nagyából én is eljutottam, csak hátha van vmi jobb megfelelője!!

2010. okt. 3. 17:23
 10/15 A kérdező kommentje:

de am ha te kérdezted pukkadj meg!

mért van 1es embereknek ennyi szabadideje hülyeségeket írni???

2010. okt. 3. 17:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!