Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » SOS? Irodai dolgozók egy kis...

SOS? Irodai dolgozók egy kis segítségre lenne szükségem?!

Figyelt kérdés

Írnom kell szakmai gyakorlati naplót, de annál a pontnál elakadtam, hogy ítéljem meg a cég ügyvitelét, ügyiratkezelését.

Iskolában voltam gyakorlaton, de egyéb irodai ügyviteli, ügyiratkezelés is érdekel.

Nem vagyok jó fogalmazásból, és elakadtam, és az agyam is kissé elfáradt, már több órája ezen dolgozom.

Előre is köszönöm a segítséget!

18/L


2010. okt. 5. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

Néhány szempont:

A beérkezett és kimenő iratokat hogyan rendszerezik, tartják nyilván. Pl. van-e idősoros iktatókönyv, van-e a fontosabb partnerek szerinti nyilvántartás,külön tárolva az aktákat stb.

Naprakész-e az ügyvitel,vagy nem dolgozzák fel csak napok múlva.

2010. okt. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Sokat segítettél! Zöld jelet kaptál! :)
2010. okt. 5. 11:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért még várom a további ötleteket. Hátha valakinek eszébe jutna még valami. :)
2010. okt. 5. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:
2010. okt. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is!
2010. okt. 5. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!