Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz a jogosítvány...

Mennyire nehéz a jogosítvány megszerzése? Mennyi a futamideje kb,heti hány napot kellene menni? Mire figyeljek oda vannake olyanok akik leakarnak majd húzni? Részletre éri meg jobban vagy egybe? Mi alapján húzzák le az emberről még a nadrágot is?

Figyelt kérdés

Irok ide is kérdést mert fentre nem fért ki:

-Nehéz kocsit vezetni 19 eves vagyok de sose vezettem még kocsit.

-Mennyire nehéz a kressz

-Lehetséges hogy akkor is megbuktatnak HA tudok mindent


-Mikor érdemes oktatót váltani


Mi van akkor ha szándékosan akarnak lehűzni pénzel vagy pl direkt zsarol az oktató a pénz miatt


Azthiszem ennyi lenne..

Ismerősöm is most rakta le a jogsit azt mondta hogy a kressz nehéz csak többi az megvolt neki elsőre, meg említette volt kenőpénzezés is :/ nekem is szükségem lenne erre majd.



2023. márc. 19. 08:34
A kérdező szavazást indított:
A kressz nehéz csak, többi az menni fog
Nehéz a jogsi mostanság nagyon
Részletre fizesd ki
Egybe kifizetést válaszd
7 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Két dologtól függ: mennyire van hozzá érzéked, és milyen az oktatód.

Én idősebb koromban tettem le, nagyon nehéz volt. A Kresz nem, azt megírtam elsőre 100 százalékra, csak gyakorolni kell sokat, hogy tudd, melyik kérdésre mi a válasz. Kapsz egy gyakorlóprogramot, és azok a kérdések vannak benne, amik a vizsgán is lesznen.

Olyan nincs, hogy forgalomban megbuktatnak, ha minden tudsz. Van egy lap, amin behúzzák a hibapontokat, és vannak olyan hibák, amik azonnali bukást eredményeznek. Hogy ez mennyire nehéz, tényleg attól függ, mennyire van érzéked hozzá. Nekem nincs, úgyhogy küzdöttem vele. Az öcsém levezette a kötelező minimumot, utána kórházba került, onnan ment egyenesen vizsgázni, és így is hibapont nélkül végigcsinálta.

Én azért váltottam oktatót, mert havonta egy alkalommal ért rám, és ez így nem volt jó semmire.

2023. márc. 19. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A kresz nem nehéz, amúgy vezetés közben is azt kell alkalmazni, szóval nincs olyan, hogy csak az nem megy a vezetés viszont igen. A vezetés alapjai szintén nem vészesek, inkább a forgalmi helyzetek gyors felismerésére kell figyelni. Nem tudom, hogy helyileg hol fogsz vezetni, ez a része vidéken nyilván könnyebb, mint Pesten.

Részletekben fizess, ha úgy látod, hogy nem magyaráz az oktató, nem mondja, hogy hol hibázol, nem vezeti rendesen a kartonod(vagy hogy hívják)válts. A papíros rész azért fontos, mert abban vannak az órák, így simán játszhat azzal, hogy levezeted a kötelező 580km-et, de nem írja rendesen, így papíron nincs meg, ezért nem is mehetsz még vizsgára.

Ha már vizsga:az, hogy megvan a kötelező nem jelenti azt, hogy készen is állsz rá. Ha sokat hibázol, nem vagy magabiztos inkább ne akard, hogy kérjen időpontot, mert csak bukta lesz

2023. márc. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
80%

19 éves vagyok, 10 órát vezettem, előtte soha. Első órán forgalom, nagy hiba nem volt még, de az oktatóm egy agresszív, ordibálós fas zkalap, 1-2x megesett, hogy random olyat lépett a gázra indokolatlanul, hogy majdnem szalagkorlát.

A kresz könnyebb mint egy 3. osztályos felmérő.

Én 20. óra körül fogom leváltani, ha nem változtat a hozzáállásán, vagy leverek neki kettőt.

2023. márc. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!