Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen lehúzós történet lehet ez?

Milyen lehúzós történet lehet ez?

Figyelt kérdés
vidéki kisvárosban élek, itt nem olyan gyakoriak a konkrét pénzlehúzások, de most már másodjára állított meg egy huszas évei közepén járónak tűnő srác, és próbálta előadni reménytelenül elveszve hogy őt az állomáson kirabolták, és szedte elő a zsebeiből itt van nála a két jegy, - de tovább nem hallgattam, mivel ismerős volt hogy már próbálkozott ezzel, és mikor csak belekezdett mondani is közöltem vele hogy nincs pénzem és mentem tovább. tipp hogy mi lehet ez az átverés?
2023. márc. 23. 19:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Engem a buszállomáson szólított meg egy nő, hogy vonattal szeretne utazni Budapestre, de még 300.- Ft hiányzik a vonatjegy árából.

Nem tudhattam, hogy valóban jegyre kell-e neki a pénz, de mivel 300.- Ft nem vág földhöz, adtam neki.

Soha nem tudhatod, hogy valaki igazat mond-e, valóban arra kell-e neki a pénz, amire mondja.

2023. márc. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!