Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Baj az, hogy 18 évesen még...

Baj az, hogy 18 évesen még mindig emós vagyok, és nem nőttem ki?

Figyelt kérdés
Eleinte én is azt hittem hogy ki fogom nőni,de valahogy nem,emaitt furán néznek rám sokan.Ebben a tanévben érettségizem,éslány vagyok.Nem tudom,d elehet egész életemben ilyen maradok.
2008. dec. 28. 19:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
12%

Miért lenne baj?

;)

2008. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Hát azért,mert a főiskolán/munkahelyen ferde szemmel fognak rám nézni a külsőm miatt.
2008. dec. 28. 19:18
 3/19 anonim ***** válasza:
37%
nem baj,ebből is látszik,hogy nem divatmajmolásból csinálod,hanem valóban ez a stílusod.
2008. dec. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
20%

Az emberek,ha akarnak,akkor úgyis találnának rá okot,hogy ferde szemmel nézzenek rád esetleg beszóljanak neked stílustól függetlenül is...

Részemről mind ünnepélyesen bek.phatják!;)


Ha csíped a stílust,akkor ne érdekeljen mások véleménye (a miénket leszámítva persze!).;)

2008. dec. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
Már onnantól baj, amióta elkezdted.
2008. dec. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
13%

Én is tudok ám minuszolni,nagyokos! :(

(előzőnek)

2008. dec. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
24%
Gratulálok hozzá, azt hittem, ez már meghaladja képességeid.
2008. dec. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
40%

Szia!


Addig "jó" az emo, amíg olyan környezetben vagy ahol ebben támogatnak, olyan társaságban ahol ez "menő"....Érettségi után új társaság a valószínű....munkahelyen megint új.

Környezeted függvénye nagy mértékben, hogy milyen vagy.

Ilyesmi divathullámot tekintve egészen biztos.

Nem csak arról van szó, hogy más ellenzi-e.....sokkal fontosabb...hogy más értékrendet is tudsz választani, épp úgy, ahogy az emót választottad....csak Előbb Találkoznod Kell más értékrendekkel...tulajdonképpen Új Emberekkel.

Mindemellett, úgy eltűnhet az emós stílusod, hogy te fogsz legjobban csodálkozni, hogy hová lett...? :))


Szerintem ne aggódj....."pillanatnyilag" simán érettségizz

le...lehetőleg minnél jobb eredménnyel....az meghálálja magát..neked.

2008. dec. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%
a munkahelyeden nem fognak rád ferde szemmel nézni,mert alkalmazni sem fognak (nem rosszból írom,de én még egy emóst sem láttam a munkahelyeken)
2008. dec. 28. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%

El se kellett volna kezdeni, de ha már akkor egyet tehetsz.

Maradj meg lélekben emósnak, de a külsőd legyen olyan, amit a társadalom és a munkaadók elfogadnak.

Vágass egyszerűbb frizurát, lehet kicsit extrémebb de ne túlságosan. A sminked lehet fekete, de enyhíts rajta, esetleg egy kis gyöngyházfénnyel, szájfénnyel. A ruházatod legyen egyszerűbb, csinos, hivatalos. Még az sem feltétlenül baj, ha fekete.

A lelkedben maradhatsz akár örökké emós, de fel kell nőni, alkalmazkodni kell a világhoz, és amíg úgy nézel ki, mint egy emós, nem fognak komoly cégnél alkalmazni, de lehet, még a McDonald's-nál sem.

Köss kompromisszumot :) !

2008. dec. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!