Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Idén milyen tolkien/gyűrűk...

Idén milyen tolkien/gyűrűk urás táborok lesznek fiataloknak?

Figyelt kérdés
Tehát elsősorban a 14-17 éves korosztálynak

2023. ápr. 23. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Tavaly volt bármilyen? Én erről miért nem tudtam???😭😭😭
2023. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Szia! Mindig vannak ilyesmi táborok, valamilyen szinten kapcsolódnak is egymáshoz. Én is egy ilyen tábornak, a Narad Királysága Szerepjátéktábornak vagyok az egyik szervezője.

Nálunk (illetve általában az ilyen táborokban) az alapkoncepció, hogy egy középkori királyság mindennapjait elevenítjük meg. Mindenkinek saját maga által kitalált karaktere van. Amellett, hogy a hozzánk érkezők maguk alakítják a sorsukat, döntik el, hogy mágusként akarnak kiszúrni a társaikkal, lovagként védelmezik az uralkodót, kalmárként ármány terveket szőnek, vagy valami egész más utat járnak be, mindig van egy kerettörténet, amely aszerint halad előre, hogy a táborozók milyen döntéseket hoznak. Rengeteg a lehetőség, tényleg csak a gyerek fantáziáján múlik, hogy mit szeretne csinálni.

Nem vagyunk szigorúan véve Gyűrűk Ura Tábor, viszont a századforduló előtt működő köveskáli Gyűrűk ura Tábor egy sokadik generációs utótábora vagyunk. Így tehát, sokat merítünk a Tolkien-féle mondavilágból, valamint a karakterünk életét az szimbolizálja, hogy egy gyűrűt hordunk a nyakunkban.

Mi, a szervezők is jópár évig jártunk ilyen táborba gyerekként, ott ismerkedtünk össze. Mindannyiunknak nagyon meghatárzóak voltak ezek az évek.

A táborunk júliusban lesz, 3 hetes, de rövidebb időre is lehet jönni. Alapvetően 10-16-os korosztállyal vagyunk meghírdetve, de 18 éves korig simán élvezetes lehet. Ha érdeklődnél, vagy kérdésed van, nyugodtan írj itt privátban, vagy a weboldalunkon (naradtabor.com) keresztül! 🙂

2023. ápr. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!