Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Pontosan mire mondják hogy...

Pontosan mire mondják hogy legszebb évek?..

Figyelt kérdés
Valaki a kamasz évekre, valaki a huszas évekre. Bár szerintem ez szubjektív, sokan vannak akiknek nem jók ezek az időszakok. Én utóljára 13 évesen voltam boldog ahogy vissza tudok emlékezni, akkor még nem voltam annyira traumatizált. Az elmúlt 8 évem elég rossz és nehéz volt, koromhoz képest azért sok rossz dolgon túlvagyok, és szerintem sokkal több mindent elbírok már viselni mint a kortársaim jórésze. Én most kezdek jobban lenni, kicsit felfele halad most az életem, bár a mentális egészségemmel rendszerint küzdök. 23/f
2023. jún. 5. 22:07
 1/3 anonim válasza:
100%

Azok az évek amikor a legboldogabbak voltak, nem olyan mély ez.

Én 19 éves vagyok, még nem voltak ezek az évek.

2023. jún. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én már csak azon gondolkodom hogy mikor leszek megint boldog, bár az élet nem csak a boldogságról szól.
2023. jún. 5. 22:15
 3/3 anonim válasza:
Tegyél érte.
2023. jún. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!