Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, most kezdtem a gimit. Van egy fiú aki tetszik...végülis nem nagyon. Van egy barátnőm...aztmondta tetszik neki valaki az osztályból. Nagyon. Gondolom, az a fiú, aki nekem is. Nem mondta el, aztmondta, csak 2 vki tudja. Mostanába tudom, hogy el akaraná mondani, érzem. Viszont, ha elmondja és esetleg (!) ennek a fiúnak tetszek én, akkor nem lenne jó ha öszejönnék vele, mert ezzel a lánnyal már régóta nagyon jóban vagyunk.

Hallgassam meg, hogy elmondja? Kicsit gyerekesnek és önzőnek érzem magam, de akkor is...


Légyszi hagyjatok azzal, hogy ez legyen a legnagyobb problémám. Igen, jelenleg ez a legnagyobb. :)


Előre is köszi!:D


2010. okt. 11. 20:53
 1/6 anonim válasza:
100%
Háát ez nem épp a barátnőd döntése szerintem hogy a pasi kit választ!!úgyhogy ha gondolod hallgasd meg de h utána mi lesz hát azt így nem lehet megmondani szerintem!
2010. okt. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Miért nem mondod meg neki, hogy Neked is tetszik valaki. Elmondod ki az, és akkor minden tisztázódik. Lehet, nem is az a srác tetszik neki, de ha még is, akkor is Te mondtad el előbb, így az olyan gyerekes viták mint a : "Csak azért kell mert nekem tetszik." vagy "Miért nem mondtad el azelőtt, mielőtt én is elmondtam volna neked." és társai elkerülhetőek. Elvégre Te csak sejted, ki tetszik neki.
2010. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha nem nagyon tetszik neked a srác, akkor minek.

Én is jártam olyannal, de csak mert a srác nyomult, de ott is hagytam hamar, mert jött valaki más, aki sokkal jobban tetszett :)

2010. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem nagyon szeretném elmondani neki, nem is ez a kérdés, mert ilyen szempontból elég pletykás(nem rosszindulatú), meg annnyra nem is tetszik a srác


A kérdés az, hogy meghallgassam-e. Eddig mindig eltereltem a témát, vagy sietősre fogtam, hogy mennem kell, stb.


Szerintem meghallgatom, végülis a barátnőm. Azért várok még válaszokat!;))

2010. okt. 11. 21:58
 5/6 A kérdező kommentje:

Ma mint jó barátnő meghallgattam. :)

És jól sejtettem, az a fiú tetszik Neki...

2010. okt. 13. 15:01
 6/6 anonim válasza:
Ha megnyerte, hagy vigye!
2010. okt. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!