Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen múzeumokat, vagy bármi...

Milyen múzeumokat, vagy bármi más egyéb helyet ismertek, ahova ingyenesen, vagy bármi kedvezménnyel be lehet menni MÁK igazolvánnyal? (Magyar Állam Kincstáros, fogyatékkal élőknek kiállított kártya)

Figyelt kérdés
A Ludwig (kortárs művészet) múzeumban tudom, hogy van erre lehetőség, azt már meg is jártam.

2023. jún. 15. 14:44
 1/2 anonim ***** válasza:
50%
Nemzeti ünnepeken minden állami múzeum ingyenes.
2023. jún. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem értem a logikád. Felteszel itt egy kérdést amire jó esetben 3 perc alatt találsz választ google-ben, vagy rosszabb esetben írsz egy emailt a kártyát kibocsátó szervezetnek és elküldik hogy milyen kedvezményekre jogosít a kártyájuk. Esetleg kinézel egy helyet ahova menni szeretnél és az ő oldalukon megnézed milyen kedvezmények vehetők igénybe. Ezzel időt spórolsz és 100% hogy jó információt kapsz.
2023. jún. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!