Hol verekedhetek?

Figyelt kérdés
De csak olyanokkal, akik megérdemlik.
2010. okt. 12. 15:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés ha csak olyan lehet aki megérdemli.


Szállj fel egy buszra a fővárosban, és ha valakibe belekötnek vagy valaki szemétkedik, akkor azt leütheted!

Vannak olyan útvonalak amiken ez gyakori dolog, de én most ezeket nem tudom megmondani.


egyébként:


1, Box Klub

2, Focimeccs

3, VIII.ker (min 10 fős társasággal, felfegyverezve)

2010. okt. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Első nagyon jót mondott a kötekedőket illetően.

Ha olyan környékekre mész, ahol bizonyos nemzetiségiek nagyobb arányban fordulnak elő, ott igen hamar találhasz "megérdemlős" áldozatot.

2010. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Focimeccs elég szar választás lenne, mivel tele van rendőrrel az egész környék olyankor...


Egyébként ha annyira nagyon verekedni akarsz menjél valami roma telepre...

2010. okt. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miért nem iratkozol be valami küzdősportra? Ott kitombolhatnád magad fegyelmezett körülmények között.
2010. okt. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy tele van rendőrrel a focimeccs, de tudtommal mégis rengeteg a verekedés! Vagy tévedek??
2010. okt. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ózd, Hétes lakótelep.

Miskolc, Gömöri PU környéke.

2010. okt. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"Lehet hogy tele van rendőrrel a focimeccs, de tudtommal mégis rengeteg a verekedés! Vagy tévedek??"


Az túlzás, hogy rengeteg verekedés lenne.... A média fújja fel ennyire. Max. úgy lehet verekedésbe kerülni, hogyha egy csoport tagja vagy és előre le van beszélve, hogy mikor, hol és mennyien találkoztok az ellenféllel.

2010. okt. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
NEEEEEEEEEEEEEEE menj romatelepre!Ne süllyedj le a rasszisták szintjére!A focimeccs sem túl jó ötlet,a környezet érdekében inkább csak olyanokat,akik megérdemlik,vagy iratkozz be boxra.Aki megérdemli :pl az egyik válaszoló aki a romatelepre küldött.Najó nem vagyok cigány,meg semmilyen egyéb kisebbségi csoport,csak toleráns.
2010. okt. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Menj a .....omba nidzsi, tudod mikor leszek én toleráns, amikor ennyien vannak a közelemben. Biztos nem ismered őket, azért vagy róluk ilyen véleménnyel. Szerencsés ember vagy. Egyébként gondolj bele, ha ekkora közutálatnak örvendnek, akkor biztos, hogy rászolgáltak valamivel, és nem csupán azért van velük ennyi embernek gondja, mert barnábbak egy kicsit. Szerintem, ha a fiatalabb korosztályban közvélemény kutatást végeznének 100 ember alapján (olyan területen ahol van a közelükben roma kisebbség) akkor biztos vagyok benne hogy 100/90-95 azt mondaná, hogy nem szívesen van velük egy társaságba, kerüli őket, és nem szereti őket, de ha megkérdeznénk őket egy másik kisebbségről, legyenek most ezek a feketék, sokkal kisebb arányuk mondaná azt, hogy utálják őket.


Gondold át, szerintem ennyi ember ellenszenve nincs véletlen.

2010. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Romatelepre amúgy sem mennék egyedül verekedni, olyanra gondoltam, mint pár kötekedő vagy erőszakoskodó hülyegyerek.
2010. okt. 12. 20:41
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!