Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Milyen linkek alatt találhatok...

Milyen linkek alatt találhatok amatőr íróknak szánt oldalt? Olyan linkre lenne szükségem, ahol velem egykorúak a felhasználók.13/L

Figyelt kérdés
Találtam egy-két blogot/oldalt, amik hasonló dolgokkal foglalkoznak, de az ott regisztrált emberek már elismert írók, de legalább egy kiadott könyvük már van.
2010. okt. 12. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
A veled egykorúaktól pont nem fogsz tanulni semmit. Szerintem örülnöd kéne, ha elismert, befutott írók véleményezik a munkádat. Persze egyértelmű, hogy még nem tudsz jól írni, és rendesen le fogják húzni a dolgaidat. De a kritikából sokat tudsz tanulni, a dicséretekből semmit.
2010. okt. 12. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az építő kritikát, én inkább a kortársaimnak szeretnék segíteni. Véleményt a nagypapámtól szoktam kérni. Ő író, és mellesleg egy egy gyermekíróknak kiírt verseny főzsűrije.
2010. okt. 12. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:

"én inkább a kortársaimnak szeretnék segíteni"


Kétlem, hogy 13 évesen te tudnál segítséget adni a veled egykorúaknak. Ennyi idősen nem rendelkezel sem írói tapasztalattal, sem kifejlett stílussal, sem olyan kritikai rendszerrel,amely erre a szerepre "méltóvá" tenne.

Hidd el, én is voltam 13 amatőr írókislány, és visszagondolva az akkori képességeimre, illetve ismerve rengeteg fiatal gyermekfirkászokat, örülök hogy nekem nem velem egykorúak segítettek. Mert ennyi idősen többet árthatsz a jószándékoddal és érettlenségeddel, mint amennyit segíthetsz.

2010. okt. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Alapvető logikai hiba:

Attól, hogy nagyapád valaki, te még senki vagy. Így inkább ne segíts másoknak.

2010. okt. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ismét köszönöm a kritikát. Mert egyetértek, azt viszont nem értem, hogy hogy kaptam első díjat egy országos versenyen a novellámmal... Ezt most nem gyúnyból mondtam.
2010. okt. 15. 15:50
 6/7 anonim válasza:

www.poet.hu


Mondjuk itt leginkább verseket találsz!

2010. nov. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jajaj, a versenyeken sokat számít ám, hogy ki kinek a rokona... viszont a helyedben nem dicsekednék, hanem tanulnák némi szerénységet, mert egy első helyes novellával nem sokat lehet dicsekedni - majd amikor ténylegesen leteszel valamit az asztalra, arra fel lehet vágni, de most csak a beképzeltség és önteltség süt a soraidból.
2010. nov. 1. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!