Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Neki milyen stílusa van?

Neki milyen stílusa van?

Figyelt kérdés

a suliba jár egy csaj, akivel sokat találkozok,bár nem is vagyunk köszönőviszonyba,viszont érdekelne h milyen a stílusa (nem vagyok nagyon jártas ebbe)


szóval sötétlila a haja hátúl, előlrózsaszín, tépett, vállig érő. sok fülbevalója van:D (ami tök jó:D)

általába bő gatyákba jár, ami legtöbbször kockás, vagy terepmintás. hord lila és rózsaszín felsőket, de csak oylanokat amiken olyan minta van ami közel áll hozzá, vagy van benne valami sötétebb minta.:D


bakancsba jár.

van h rövidgatya(farmer) van rajta, és alá leopárdmintás harisnyát húz:D



azért érdekel hogy hogy hívják ezt a stílust, mert elég lepukkant suluba járunk (sok a roma, és ezek a balhésak:S) és ezért általába egyedül van, mert kinézik a tömegből.:\

jah sokszor van rajta zenekaros póló:)


köszi a segítséget:D


2010. okt. 13. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:
punk.
2010. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Na, az apja papagáj, az anyja párduc lehetett. Már bocsi. :)
2010. okt. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg punk, esetleg emó (ha a szemébe fésüli haját). De inkább punkra tippelnék. Konkrétan milyen együttesek?
2010. okt. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igen énis punkra gondoltam! csak azt nem értem, h miért van kiközösítve. egyszer együtt kajáltunk, és beszélgettem vele, és mondta h utál a sulinkba járni, mert kinézik a tömegből, azt hiszik h depressziós, pedig nem, csak nincsenek ottnagyon barátai, akikkel el lehetne.

egyszerűen különcnek tartják.

exploited polót láttam rajta. azt tudom h punk. meg slipknot, nirvana. tankcsapda , de az nem biztos:D

2010. okt. 13. 19:23
 5/6 anonim ***** válasza:
punk is akár, vagy nagyon beteg alternatív, stb...
2010. okt. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Punk.

Szokja meg hogy kinézik, ha nem totál átlagos, ezt leghamarabb az egyetemen fejezik be az emberek (utána meg gyakran újrakezdik a munkahelyen számomra valamilyen ismeretlen okból kifolyólag...:D)

Sajnos egy ilyen helyen élünk. Errefelé aki nem tucat, az hülye, furcsa, dilis, depressziós, különc, nyomorult...

Tapasztalat, bár én régóta lesz*rom:)

2010. okt. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!