Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Debrecenben élő feketék...

A Debrecenben élő feketék többnyire melyik országból származnak?

Figyelt kérdés

2023. júl. 19. 15:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
23%
Az mondjuk vicces amikor november végén strandpapucsban mászkálnak az utcán. Kabát, sapka minden van rajtuk de hozzá mezitláb strandpapucs, vagy esetleg zokni strandpapucs. Okosak ezek, na.
2023. nov. 28. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Gondolj bele, hogy a miénknél jóval melegebb éghajlati övből származnak, ahol nem voltak rákényszerülve, hogy csizmát vagy bakancsot hordjanak minden évben legalább négy hónapig. Simán lehetnek azok a vastagabb, zárt cipők kényelmetlenek nekik, amiket mi már évtizedek óta folyamatosan hordunk, megszoktunk. Gyerekkoromban nem jártam rendszeresen olyan helyekre, ahová ünneplő cipő kellett volna, utáltam is minden iskolai és óvodai eseményt, ahol bele kellett passzíroznom magam egybe, és vettem is le, amint lehetett. Ha kéthetente jártunk volna színházba vagy operába, akkor meg természetes lett volna.
2023. nov. 28. 08:10
 13/13 anonim ***** válasza:
23%
12# Egyrészt egyáltalán nem jobb dolog felfázni mint mondjuk 2 hét alatt hozzászokni egy cipő hordásához. Másrészt én se járok egész évben sícipőben, de mégis felveszem ha sielni megyek. Harmadrészt pedig furcsa módon a többi afrikai képes cipőt felvenni meg normálisan öltözködni, kommunikálni, csak jellemzően ezek a papucsosak nem. Szóval az érvelésed élből háromszor is megbukott. Ezek primitívek és kész, azért nem vesznek fel cipőt a téli fagyban sem és azért nem beszélnek nagyjából semmilyen nyelvet sem. Teljesen érthetetlen számomra, hogy mi a frászt keesnek az egyetemen, ha egyáltalán oda járnak. De szerintem inkább gazdasági migránsok ezek. Mégegyszer mondom a papucsos feketékről beszélek akik csak hablatyolni tudnak és sztem nem is egyetemisták. A többi normálisan kultúráltan képes megjelenni az utcán és beszélnek legalább angolul.
2023. nov. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!