Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vannak Budapesten olyan...

Vannak Budapesten olyan házibulik, ahova csak úgy random be lehet menni?

Figyelt kérdés
Olyan házibulikra gondolok, mint pl az amerikai pitében Stifler bulija, ahol kb. senki nem ismer senkit. Vannak Budapesten ilyenek és ha igen, hogy lehet ezeket megtalálni. Nem baj, ha mondjuk kell érte fizetni vagy ajándékot vinni vagy mit tudom én :D csak tényleg megvan ezeknek a hangulata szerintem és úgy kipróbálnék egyet-kettőt.

2023. aug. 20. 11:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez itt nem Amerika:)))
2023. aug. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Legalább egyvalakit ismerned kell akit meghívtak és ő megkérdezi, hogy hozhat-e még valakit (téged ugye).
2023. aug. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek. Amúgy az Amerikai pitében is az iskolából illetve haveri körből mentek oda emberek, nem csak random arra járó akárkicsodák voltak.
2023. aug. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen nincs. Ha úgy mész be egy házibuliba hogy senkit nem ismersz akkor elküldenek.


Amerikában más a szokás. Ha megtudják az iskolában hogy házi bulit szervezel, annak elterjed a híre és mindenki hoz magával valakit. Így van az hogy meghívsz 10 embert és a végén 100-an lesztek. Azt azért nem hinném hogy olyan van hogy valaki nem ismert senkit mert mindenki egy barátjával megy és tuti hogy ismersz mást is az iskolábol.

2023. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi régen a barátaimmal próbáltunk egy ilyen bulit szervezni, csináltunk meghívót ,meghívtunk egy rakás random embert akit ismertünk legalább látásból de végül nem jött el senki csak mi voltunk ott néhányan akik szervezték a bulit :D

Szoval ez Magyarországon nem működik.

2023. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!