Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mennyire van jelen a drog az...

Mennyire van jelen a drog az orosz társadalomban?

Figyelt kérdés
Olvastam,hogy a Szovjetunió felbomlása előtt hála az afgán heroinnak a társadalmuk igen nagy százaléka vált kemény függővé, és ez azóta sem tűnt el,max felváltotta a veszélyesebbnél veszélyesebb anyagokkal higított termék,amik csak még nagyobb kárt tesznek.
2023. aug. 28. 22:26
 1/7 Darius- ***** válasza:
50%
Nem jobban, mint Nyugaton. Ez biztos.
2023. aug. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem arra vagyok kíváncsi,hogy " de nyugaton is bezzeg " ,hanem,hogy az oroszoknál ilyen téren mi újság! :)
2023. aug. 29. 04:56
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Én is csak azt tudom mondani, mint az 1-es.
2023. aug. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Darius- ***** válasza:
39%
Kérdező, a drogozás mindenhol kisebb -nagyobb mértékben jelen van. Hollandiában lehetnek legtöbben, mert ott legális is, Oroszországban (mivel egyik ágon orosz vagyok) Moszkvában tapasztaltam ilyet, vidéken egyáltalán nem. De Budapesten is láttam drogosokat, viszont oda szerintem a kolumbiai drog érkezik.
2023. aug. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Olvass utána a krokodilnak. Elsőosztályú orosz drog.


Ja és elég vicces összemosni a marihuánát a kemény drogokkal. Ilyen alapon Magyarország is kemény drogos az alkohol miatt. (Ami pöppet veszélyesebb és károsabb a fűnél.)

2023. aug. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lehet ilyen szót leírni, hogy “pöppet”?
2023. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
LÁtom sikerült a lényegre reflektálni
2023. szept. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!