Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kínában mi van Youtube helyett?

Kínában mi van Youtube helyett?

Figyelt kérdés

2023. szept. 2. 11:57
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Azt nem tudom, de Szigapurban vettem egy tabletet, amin volt valami kriksz-kraksz, s megnyitva félmeztelen, alulöltözött kiscsajok ugrándoztak benne, s nyomták a szöveget kínaiul, volt aki Hy-jal kezdte, s várta hogy felvegyem.

Az összes krikszkrakszos programot töröltem.

2023. szept. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Youku
2023. szept. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

A Youku az inkább sorozatok/filmek/rajzfilmek.


A Youtube megfelelője a Bilibili [link]


De népszerűségi/forgalmi sorrendben a fő oldalak:


Bilibili - [link] - Youtube megfelelője, általános vegyes videómegosztó.

iQIYI - [link] - Netflix megfelelője, Video-On-Demand, előfizetős film/sorozat/rajzfilm tartalmakkal, de elég sok ingyenesen elérhető tartalommal.

Youku - [link] - Az előzőhöz hasonló, de a globálisan is elérhető verziója miatt egy hajszálnyival kevesebb tartalommal, illetve arányaiban több az ingyenes, mint a fizetős tartalom, nem csak előfizetni, hanem egyesével is meg lehet venni a tartalmakat.

AcFUN - [link] - "Anime, Comics & FUN", tulajdonképpen a Crunchyroll megfelelője, ha úgy vesszük, csak ingyenes.


Illetve egy kiugró, a [link] - ami a QQ, pontosabban a Tencent videómegosztója, főképpen sorozatokra fókuszálva, de mivel a Tencent-hez kötődik a WeChat, így az egyik legnagyobb.

2023. szept. 6. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
WorkTube
2023. szept. 11. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!