Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Minek köszönheti Azahriah a...

Minek köszönheti Azahriah a népszerűségét?

Figyelt kérdés
Pár éve még nem hallott róla senki, ma meg folyamatosan teltházas koncertjei vannak.
2023. szept. 7. 14:44
 1/9 Lucifer-666 ***** válasza:
40%

Meghallgattam 1-2 számat. A zene jó, a karakter is és nem primitív a szövege.

Fesztiválokon jól szól a sörhöz.

2023. szept. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cameroon ***** válasza:
39%
A hallgatók egyre igénytelenebbek.ma már nincs igény a mondanivalóra ,a politika mentességre.
2023. szept. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Pár éve már a legnépszerűbb vloggerek egyike volt, szóval megvolt az alap a zenei sikerhez is, amihez persze még kellettek az átlagon felüli dalok is.
2023. szept. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 NTBS ***** válasza:
55%
A megfelelő célközönség.
2023. szept. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Nem ismernek jobbat.
2023. szept. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
73%
Népszerű volt már eleve, mellé elkezdett dalokat készíteni, amit egész jól csinált.
2023. szept. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
Csak a producere miatt ilyen híres. A producere volt kint külföldön és onnan hozta be az ötletet, csak annak köszönheti, hogy híres, amúgy meg a kutya se tudná, hogy kicsoda. Én pl nem tudom, hogy ki ez a kis nyomi, életemben egy számát hallottam, annyi elég is volt nekem. Szerintem borzasztó az egész jelenség. Sokan hallgatják, de ettől még nem lesz jó. Szerintem nagyon gagyi, számomra hulladék előadó. Tudnék mondani ezerszer jobb szövegírókat, mint ő.
2023. szept. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A zenei karrier előtt évekig egy YouTube csatornát vitt, aminek félmillió feliratkozója van (most 507 ezer jelenleg).

Tehát egy jelentős közönség, főleg fiatalok már régóta ismerte, és a zenei rajongói is főleg ők.


Emellett nem egy primitív ősbunkó, és ez már a YouTube csatornáján is érezhető volt. Mindig igényes tartalmat adott ki. Ezzel a sztárok túlnyomó többségét már le is körözte.

2023. okt. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
szerintem a toi-toi os botránynal
dec. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!