Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Keringőzzek, vagy sem?

Keringőzzek, vagy sem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom, első benyomás: Neked kell eldöntened.

De sajnos döntés képtelen vagyok már hetek óta. Nemtudom, hogy keringőzzek vagy sem. A keringőnk decemberben lesz, viszont én még ruhát próbálni sem voltam mert nemtudom tancoljak e. Nemtudom, hogy megéri e azért az 5-10percért 50-60ezret csak ruhára elkölteni(anyukámék azt mondták a pénz nem számít, de nem vagyok benne biztos hogy megengedhetjük ezt a kiadást). Úgy volt, hogy az osztályban lány táncolhat lánnyal de a tanárok és mindenki ozdkodik ettől, mert hogyha már van fiú lehetőség használjuk ki, nem olyan szép lány lánnyal. Viszont évek óta van barátom, es félek hogy megbántanám, vagy rosszul esne neki illetve akivel tudnék táncolni fiú nem jövünk ki olyan jól. Sose beszéltünk kb. Emellett félek, hogy elrontanám a táncot, nemjo a ruha, nem találok magamra, és az összes szülő előtt elbénázom. De viszont mikor próbáltunk, nagyon jó érzés volt táncolni (itt a leányzóval táncoltam, mert csak a lanyok gyakoroltak). Szóval teljesem döntés képtelen vagyok, d péntekig elkell dönteni. Félek, hogy megbánnám ha nem tancolnek mert mindenkitől ezt hallom.



2023. szept. 11. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

1. a szalagavató tök szép élmény

2. a szüleid is támogatnak

3. ha a pasid féltékenységi rohamot kap egy iskolai program miatt, ahol ráadásul csak véletlenszerűen kijelöltek neked egy párt, dobd ki az idiótáját a francba

4. a keringő páros tánc, lányok között semmi értelme, nálunk annó csak párosával lehetett benne résztvenni

5. a többiek se fredaszterek, nyugi, a szülők úgysem látnak olyankor a könnyeiktől rendesen

Szal ja, szerintem keringőzz :)))))

2023. szept. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%

Mivel te élvezted a próbát, szerintem táncolj. Mondjuk ha nem húzod ennyi ideig, megúsztad volna 30-35 ezerből a ruhát, de ez persze már mindegy. Tovább viszont ne késlekedj, mert nem lesz miből választanod vagy iszonyú drágán. Ha a szüleid azt mondják, megoldják, akkor bízz bennük, max majd nyáron pár nap diákmunkával visszaadod nekik a ruha árát (szerintem nem fogják elfogadni).


Én nem táncoltam és 5 év elteltével sem bánom, viszont én olyan szinten vagyok béna nő létemre, hogy tényleg még a legegyszerűbb feladatokat sem tudtam megcsinálni, csak a megalázásról szólt a próba és az osztályommal, ofőmmel is rossz volt a viszony (akibe pedig anno bele voltam zúgva, végül mással táncolt, engem meg innentől az egész nem érdekelt).

2023. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

2015-ben érettségiztem. Nem szalagavatóztam, hasonló okok miatt. Azóta az akkor pasimat kidobtam, mert egy idő után feltűnt a többi red flag is. Azóta is bánom, hogy nem mondtam igen annak a fiúnak, aki felkért táncolni. Bár azóta házasok vagyunk és van egy kisfiúnk is.

Nagyon bánom, hogy akkor nemet mondtam, mert iszonyú jó buli maradt ki az életemből, amit soha nem fogok tudni bepótolni.

Lány lánnyal nem szép valóban, ez nem a Doboz bár a pesti éjszakában. Megvan az oka, hogy miért társastánc a neve.

Amúgy meg kit izgat, ha nem te vagy Baby a Dirty dancingből? Érezd jól magad és kész.

2023. szept. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Négy éve vagyok együtt a párommal. Ez már életreszolo de köszi.
2023. szept. 12. 15:01
 5/9 anonim ***** válasza:
Na, ha meg életreszóló, akkor pláne ne rugózz azon, hogy megsértődik-e egy ilyen dologtól, aminek semmi kihatása a közös életetekre. Viszont neked meg hiányozhat az élmény később.
2023. szept. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, táncolok végül. Már a ruhám is megvan :)
2023. szept. 14. 13:46
 7/9 anonim válasza:

Nagyon kedves vagy. Négy év tizenévesen semmi. Hat éve voltam együtt a barátommal, amikor érettségiztem. Aztán annyi volt. 18-19 évesen még a mindentudás birtokában vagy, de ezzel csak óvatosan.

Örülök, hogy táncolsz! Érezd nagyon jól magad és csináljatok sok-sok emléket és képeket.

2023. okt. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindentudás :D nagyon kedves vagy.
2023. okt. 27. 22:03
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kihagytam

Én voltam az egyetlen az osztályból

Már akkor kijöttek rajtam a borderline tüntetek

Olyan szociális fóbiás vagyok hogy képtelen voltam rá

dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!