Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nudista strandra vagy fürdőruh...

Nudista strandra vagy fürdőruhás strandra szoktál járni? Miért azt szereted?

Figyelt kérdés
2023. szept. 19. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Egyik sem
2023. szept. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én strandtól a normális de szaunabol a textil mentes. Mert a műszálas fürdőruha nem ég rád meg az azon lévő klór nem parolog ki valamint a sok gyere Margit ez is benne volt az árban menjünk Szaunazni is embert elriasztja akik állandóan ki be mennek a szaunabol vagy ha bent vannak üvöltenek mint a szamár
2023. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
68%
Fürdőruhás, természetes vizű strandokra, mint pl. Budapesten a Kopaszi gát. Miért? Mert ezt szoktam meg gyerekkorom óta (53 vagyok), akkoriban még a nudistákat tiltotta a hatalom. Később is csak elég elszeparáltan és korlátozott módon "tűrte" meg őket. Tőlem idegen a meztelenkedés fürdés közben.
2023. szept. 26. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőre szoktam járni, de a normálisat jobban szeretem a fürdőruhásnál. Nekem az a normális, hogy tapadós műanyag nélkül megyek a vízbe. Textiles strandra csak muszájból megyek.
2023. szept. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!