Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Volt màr kèrdès règebben, de...

Ágnesasszony1993 kérdése:

Volt màr kèrdès règebben, de a legutolsò is 3 ève, szòval az lenne a kèrdèsem, milyen jelenleg Debrecenben èlni? Közössègi èlet, szòrakozàs, biztonsàg? Vàllalkozòkènt dolgoznèk a szèpsègiparban, jelenleg Budapesten èlek, ami nèha tùl sok. Köszönöm :)

Figyelt kérdés

2023. szept. 20. 11:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
A 3 évvel ezelőttihez képest szerintem nem változott.
2023. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
67%
A lakhatás, árak, minden budapesti áron megy. Szinte minden másban is olyan.
2023. szept. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Kivéve, hogy hétvégén olyan a főutca, mint egy kihalt falu...
2023. szept. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Sok a legális orbáni migráns.
2023. szept. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%

szerintem ne itt az Gyéragyú Kötekedők oldalán érdeklődj: menj el, és szakértsd meg magad!

Állítólag van minden: munka ezerrel, sok pénz, jó színházak, iskolák, külföldiek tonnaszám, forgalmi dugók, menetrendszerinti repülőjárat, egyetem, jó közbiztonság, drága parkolás, lassú tömegközlekedés, kevés túlnapozott, félidióta Kósa, lelkes Dzsudzsák, lokálpatrióta Tankcsapda, mindenütt építkezés, jó szállodák, néha nagy kihaltság, néha őrületes dzsumbuly, 3 püspök, ronda busz- és vasútállomás, szuper sportolási lehetőségek - ezeket mind itt szedtem össze ezen az oldalon, én még személyesen nem voltam ott - de majd megyek, én is megnézem magamnak!:)

2023. szept. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja: és síelni ne akarj Debrecenben, mert azt pl. nem lehet!
2023. szept. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
10%
Közösségi élet, szórakozás, igazából elég sok minden van, de mégis leginkább a kocsmázásról és bulizásról szól lehúzós sznob helyeken, vagy olcsó de primitív kocsmákban. A kultúrális életben csak a helyi pártközeli emberkék tudják kifejezni magukat, így az sem túl változatos. Az is biztos, hogy kirándulni ne Debrecen környéken akarj, mert konkrétan 0 kirándulóhely van ahova érdemes elmenni. Ahova el lehet menni az vagy a végletekig lepusztult, vagy annyira nincs semmi amivel meg lehetne közelíteni és szintén a végletekig lepusztult. A közbiztonság ezerszer jobb mint Budapesten, de az emberek morális szintje rendkívül alacsony ami megmutatkozik a közlekedésben vagy akárhol ahol emberekkel találkozol, at többség buta, primitív suttyó és sajnos ezek nem a tőzsgyökeres Debreceniek, hanem azok akik az elköltözött debreceniek helyére érkeznek. Egyre több a migráns is, ezek egy része egyetemista, a másik része pedig a gyárbetelepítések miatt jelent meg, egyik csoport sem képviseli a kultúra felsőbb szintjét, az egyetemisták feketeafrikaiak, a vendégmunkások meg ázsiaiak. A későbbiekben a további több tízezres betelepülő migránsokkal lehetnek még bajok. Dakotákból, és hajléktalanokból van bőven, szoktak is kötekedni a járókelőkkel, de durva esetek csak ritkán fordulnak elő, egyelőre. A lakhatási kötlségek elképesztően magasak, albérlethez vagy lakásvásárláshoz már közelítenek az árak a budapeti szinthez, miközben a fizetések a töredékét adják az ottaniaknak. Egyébként pedig Budapesthez képest gyilok unalmas a város és ráadásul mindenhol érződik, hogy az emberek jelentős része faék egyszerű és emiatt meg vannak elégedve azzal amit ez a város nyújt, ez az ami miatt leginkább taszít Debrecen.
2023. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!