Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az oláh cigányok és a romungró...

Az oláh cigányok és a romungrók viselkedésben eltérnek?

Figyelt kérdés

2023. szept. 22. 16:06
 1/8 A kérdező kommentje:
És ki nézetben miben különböznek?
2023. szept. 22. 16:19
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Mindenben. Teljesen. Hiába írom le hogyan néznek ki, mert vannak fehérek és feketék is. Aki cigánynak született az simán felismeri hogy xy melyik csoporthoz tartozik. (Köztük én is, tapasztalatból írom.) Tánc is más, a romungrok például beszélni sem tudnak cigányul csak pár halandzsàt. És köztük több a kötekedős Dr*gos forma.
2023. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A főzés meg pláne más! Ettem már romungroknàl.. vagyis csak megpróbáltam enni mert nekem nem ízlett, viszont kedveltem őket és nem akartam megsérteni őket.
2023. szept. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
75%
Na, a cenzúra már megint. Minek ez az oldal, ha nem lehet választ írni???
2023. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
#2 pedig azt mondják hogy az oláh cigányok a legkutyábbak bűnözők, drogosok... Akkor most mi van? Akkor inkább a romungrok drogosok?
2023. szept. 22. 16:58
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jó hát elég sokuknak van fekete biznisze, és tényleg nagy bakhekat csapnak, de inkább egymás között szokott viszály lenni, nem egy ártatlan gyalogosra mennek ra. Mint pl Érden a benzinkutas sztorit biztos hallottad. Nem fognak belèdàllni a Blahàn hogy vedd le a cipőd. ..
2023. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
85%
Balhèkat* bocsánat.
2023. szept. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 persze. Tudom is melyik családok voltak azok.
2023. szept. 22. 17:13

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!