Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak félelmetesnek lehet...

Csak félelmetesnek lehet beöltözni Halloweenen?

Figyelt kérdés

Csak félelmetesnek lehet öltözni, vagy mindegy? Minek öltözzek? Ötletes tippeket kérek jelmeznek.

17L


2010. okt. 18. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
25%

minek halloween magyarországon?

vagy ezcsak 1ok hogy tudjatok 1et ?

2010. okt. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Mindegy. Komolyan. És már annyira hiányoltam a mai napi Hallowe'en-es kérdést, hogy majdnem én tettem fel egyet.

A kérdésed pedig parázs vitát fog szülni, de gondolom számítottál is rá.

Nekem tetszik a Hallowe'en (éltem egy ideig Írországban), imádom Tim Burton munkáit, de az nem tetszik, hogy itthon mi folyik 'helovin' néven...

Én biztosan nem fogok bulizni Halottak Napjakor. Akkor most kötél, vagy kasztrálás?

Egyébként jó bulizást :)

2010. okt. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%

irországban helyén van halloween kelta eredetü ha jóltudom

de 1 ezitt magyar föl

2 itt leginkább amerika majmolás folyik abbol megmár épp elég

2010. okt. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen félelmetesnek, mivel a rossz és gonosz szellemek elűzése a cél, akik ekkor éjszaka jönnek az élők közé. Október 31-én van Halloween másnap pedig Mindenszentek, és csak 2. van Halottak napja. Így nyugodtan mehetsz bulizni.

Szerintem a boszorkány vagy a vámpír a legjobb, vagy a vámpír által harapott nő (fél vámpír)

2010. okt. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!