Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A szalonhomofóbozás miért...

A szalonhomofóbozás miért lett ennyire elterjedt?

Figyelt kérdés
Vagyis régen arra mondták, hogy homofób, aki nem fogadta el a melegeket, de mára gyakorlatilag bárkire illik ez a jelző, aki nem tapsol lelkesen a Pride-on és kritizálni meri az LMBTQ mozgalmat. Ez persze indulatokat szül sok emberben, akiket azonnal homofóbnak bélyegeznek meg a belvárosi kávéházakban. Szerintem jóval több ma már a homofób-fóbiás, mint az úgynevezett homofób. Vagy a nemváltás kérdése is ilyen, csak ott még kevésbé értik az emberek mire megy ki az egész.

2023. okt. 20. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
33%

Erről szól a globalista vélemény terror!

Aki nem áll be a sorba azt megbélyegzik.


Tök mind1 hogy valójában mi az illető

2023. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
Mert a politikusok egy részének az a jó, hogy amíg attól rettegsz, hogy két ember szereti egymást, addig nem foglalkozol olyan dolgokkal mint az energetikai válság, a köz szétlopása, a korrupció, vagy a nemzetközi kapcsolataink leépítése, hogy kicsit triviálisabb dolgokat ne említsek, mint az egészségügy vagy a közoktatás látványos szétverése. Neked fontosabb, hogy két ember ne foghassa meg egymás kezét az utcán, vagy ne házasodhasson, minthogy a gyereked normális körülmények között tanulhasson és értelmes, elfogadó, intelligens felnőtt váljon belőle. Ezért volt hazugság a "gyermekvédelmi" törvény is. Mert akit a gyerekek érdekelnek, az ott kezdi, hogy ne sikerüljön hetvenezer cipősdobozt kiosztania a szeretetszolgálatoknak karácsony előtt, mert ennyi olyan gyerek él az országban, akinek a szülei egy narancsot nem tudnak venni karácsonyra. Ott kezdi, hogy ne éljen a lakosság harminc százaléka létminimum alatt, vagy ott, hogy ne legyen tele a rendszer nem örökbefogadható, de államilag gondozott gyerekekkel, akiknek már gyerekkorukban eldől, hogy esélyük sincs kitörni. Akit a gyerekek érdekelnek, az nem a melegekkel van elfoglalva. Ti csak utálkozni akartok, mert ha nem lenne kit utálni, a végén még kénytelenek lennétek beismerni, hogy azért sz4r az életetek mert lusta, buta, tehetségtelen senkik vagytok, nem azért mert a bu7ik egymással szexelnek. A homofóbozás egy válasz a bu7izásra.
2023. okt. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
A "kérdés" provokatív hazugság.
2023. okt. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
32%
Semmiért, hisz eleve nem igaz, amiket leírsz. Pl én se tapsikoltam soha életemben semmi ilyesminek, mégsem hivott se homofóbnak, se hasonlónak senki sem.
2023. okt. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%

Én sem tartom normálisnak se a Pridot se az azonos neműek együttlétét, de hogyha ők ettől jobban érzik magukat akkor felőlem éljenek így.

Az én közelemben nincsenek ilyenek. Ezek olyan dolgok amikor az ember már jódolgában nem tud min csámcsogni és generál magának ilyen hülyeségeket.

2023. okt. 20. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert ha valaki nem támogatja a prideot, akkor emberek egy csoportjától akarja megtagadni a békés gyülekezés jogát, szexuális orientáció alapján az homofób
2023. okt. 21. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
#6 Egy dolog egy bármilyen(!) esemény nem-támogatása, és más a gyülekezési jog megvonása.
2023. okt. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!