Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek is minden igazán...

Szerintetek is minden igazán jó informatikai szakember ma már kockaagyú?

Figyelt kérdés
Mint tudjuk az informatika ma már egy végtelen bonyolultságú tudományág. Sajnos azt tapasztalni, és rengetegen állítják ezt, hogy annyira bonyolult ma már, hogy aki akár csak egy részén is jó szakember akar lenni, annak teljesen kockaagyúnak, régi szóval szakbarbárnak kell lennie. Vagyis akinek az egész élete nem szól másról, mint a gép előtt görnyedésről... Szerintetek is így van ez?
2023. okt. 21. 17:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Szándékosan nem a "számítástechnika" témakörben írtam ki a kérdést, gondolom érthető módon! :)
2023. okt. 21. 18:01
 2/5 Lucifer-666 ***** válasza:
A kocka mit jelent? A jó szakember nem egy gameben az első.
2023. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs így. Több informatikust ismerek, akinek sokkal kevésbé a komputer elött zajlik az élete, mint sok kivülállónak, aki csak a gépen játszást tartja az egyetlen elfoglaltságnak.
2023. okt. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem igazán értem hogy mi az a kockaagyú, mert én csak kockafejűről hallottam még 2010-ben. Ne nem kell mindenhez érteni. Benne is van a nevében hogy szak ember, valamire szakosodott, ezért nem kell mindent egyedül megcsinálnia, szóval nem kell ülnie egész nap a gép előtt.


Ki nem ül vagy van a képernyő előtt manapság? Lehet ülni a gép előtt egyenes háttal is.

2023. okt. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 mert ez az életmódról szól, nem a számítógépekről? Vagy ez is egy közösülési hírdetés
2023. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!