Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kinek hiányoznak még az a...

Kinek hiányoznak még az a késő 90-es és 2000-es évek?

Figyelt kérdés
Amikor még meg volt az Adobe Flash, amikor elsőként kötötték be a netet a családokhoz. Amikor még gyerekcipőben járt az RTL és a TV2. Amikor EZT AZ OLDALT használtuk, ha bármilyen kérdésünk volt. Aki ír kérem írja le az emlékeit a korral kapcsolatban. Köszönöm.

#Kora 2000.-es évek
2023. okt. 27. 05:56
 1/5 anonim válasza:
74%
Ericsson R600, 3 másodperc hanghívás 1 forint, Pentium 4, GeForce GPU, RTCW és Enemy Territory, Medal of Honor, Knight Online, Command and Conquer játékok, Starcraft, Warcraft, Max Payne, No One Lives Forever. Bújócskázás este, pecázás, biciklizés, nem voltak közösségi oldalak, ha kellett valami valakitől, akkor MSN, telefon vagy átmentünk egymáshoz. Nem biztos, hogy tetszene, ha most visszadobnának azokba az időkbe... de így visszanézve kellemes emlékek. :)
2023. okt. 27. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
74%
Ha már felsoroltam a játékokat, akkor a Doom 1-2, Duke Nukem 3d ki ne maradjanak. :) Első számítógépünk 1997.
2023. okt. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is, ugyanis fiatal voltam. Ha netezni akartunk, meg kellett várni, amíg a modem végigsikítozza azt az egy percet...
2023. okt. 27. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Lucifer-666 ***** válasza:
75%
Windows XP lefagy.
2023. okt. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kistál_és_a_bor válasza:
100%

Télen hóembert készítettünk.

Nem volt nyáron 40 °C.

2023. okt. 31. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!