Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Valaki ráismer erre a filmre?

Valaki ráismer erre a filmre?

Figyelt kérdés

Régebbi alkotás, valamikor a tv ben láttam utoljára és a napokban eszembe jutott. Szereplőkre nem tudok tisztán visszaemlékezni, csak a történet fő részére.

Amire emlékszem a filmből: A főszereplő egy problémás fiú volt, aki zaklatott másokat, a saját családi háttere ugyancsak zűrösnek mondható. Piszkált egy kerekesszékes, szemüveges srácot (azt hiszem legalábbis piszkálta), de valahogy úgy hozta a történet elkezdett segíteni a nagyfiúnak. Kiderült nem tud olvasni és írni, ezért foglalkozott vele, volt olyan a srác a hátára vette. A végére megtanult szépen írni, még egy könyvet is sikerült összehoznia, de a kerekesszékes fiú meghalt.

Valakinek esetleg mond így valamit melyik film lehet ez?

Köszönöm a válaszokat! :D



nov. 7. 19:41
 1/4 anonim válasza:

tudom,hogy az ilyen helyeken az ismerettebeket jelenítik meg,de hátha ebbe a cikbe benne van :D

[link]

nov. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az óriás/The mighty (1998)


https://www.youtube.com/watch?v=vP3S1UCwPnk&ab_channel=ViaVi..


Nem láttam egyébként, csak szeretek a neten keresgélni. :P

nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

IGEN!!!!


Ezt hogyan találtad meg? Mert próbáltam én is elő ásni, de valahol kisiklottam.


Köszönöm, tényleg! :D

nov. 7. 20:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt írtam be a google-ba "movie wheelchair bully teaching to write" és az első oldal közepén ott volt a film angol wikipedia oldala. :)
nov. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!