Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan akit kiráz a hideg...

Van olyan akit kiráz a hideg az ezoteriától, “varázslástól”, természetgyógyászoktól?

Figyelt kérdés

Vannak emberek ( középkorú nők) akik folyton természetfeletti dolgokkal kapcsolatos bejegyzéseket posztolgatnak ki a facebookra, jól látom hogy valami kapaszkodó ez nekik valami miatt? Mert valamiben hinni kell? Vagy valami trauma érte őket, vagy magányosak?

Pl van olyan aki tanárnő de mégis olyan buta dolgokat oszt meg mintha már elment volna az esze.

Pl hogy elérkezik az idő és a vezetők ezt tudni fogják meg a táltosok hogy mikor kell menni a gyűlésre mert meg lesznek szólítva,de olyat is tett már ki hogy az ő gyereke csillaggyerek. A másik meg napi szinten horoszkópokat oszt meg , és valami “gyógyítónak” vallja magát aki kézrátéttel gyógyít. Persze meg kell élnie neki is valamiből, de ezt tisztességtelennek gondolom a valóban beteg emberekkel szemben akik hiszékenyek. Ennek a nőnek is van diplomája, tudna mit dolgozni “varázslás” helyett.



dec. 16. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, engem is kiráz a hideg ezektől. Mondjuk én tradi katolikus vagyok, de ha nem lennék az, akkor is kirázna a hideg.

Főleg azon, hogy egy keresztvetésen röhögnek, meg azt mondják, babona, de a horoszkópokat azt bőszen osztogatják. Az biztos jobb....

dec. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Lucifer-666 ***** válasza:
Engem. De csak elméletben, fizikailag nem.
dec. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Könnyebb elhinni mindenféle humbukot, mint évekig természettudományt tanulni egyetemen.
dec. 18. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!