Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tennél ha egy sorozatgyilk...

Mit tennél ha egy sorozatgyilkos fegyvert fogna rád?

Figyelt kérdés

dec. 29. 00:01
A kérdező szavazást indított:
Könyörögni kezdenék az életemért, mindenfélét ígérgetnék, hogy ne bántson
Elfutnák
Egy ideig szótlanul bámulnék magam elé, aztán egy váratlan pillanatban rátámadnék, és megprobalnam kicsavarni a kezéből a fegyvert
Pszichológiai trükköt alkalmaznék, előadnám, hogy valami fájdalmas betegségben szenvedek, aminek a végkimenetele úgyis a halál,lőjön le nyugodtan
Ledermednék, és várnék, mi fog történni
Hálálkodnék neki hogy ki fog nyírni, mert utálom az életem (ez tenyleg így van)
Próbálnék higgadtnak tűnni és óvatosan rávenni hogy ne lőjön
Egyéb
16 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Honnan derülne ki hogy szorozat gyilkos?
dec. 29. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Két dolgot tudnék elképzelni magamat ismerve. Az egyik, hogy mindegy mit válaszolok ide, a valóságban úgyis le lennék dermedve ahhoz, hogy valami okosnak és logikusnak tűnőt véghez vigyek. A másik eset az, amikor elborul a dühtől az agyam / elszakad a cérna idegileg túlfeszített helyzetekben, és akkor nem érzékelem a veszély realitását (csak utólag), vagyis ha nem lő elég gyorsan, lehet, hogy én töröm valamelyik csontját az illetőnek.
dec. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Mégis mi a fenét tehetnék? Összefosnám magam. Nem lehetek gyorsabb, mint egy ujj a ravaszon, legyek bár én Bruce Lee reinkarnációja.
dec. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
26%
Hát nem lennék a helyébe, aki engem szemelne ki. Nagyon kellemetlen lenne számára.
dec. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ez mitől vallási kérdés... Ha igazából az a kérdés, hogy ebben az esetben erkölcsileg szabad-e az önvedelem, akkor természetesen igen. Ha van olyan eszköz a kezemben, amivel megakadályozhatom, hogy lelőjön, akkor alkalmazhatom.
dec. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Közben most látom, hogy át lett helyezve a kérdés más kategóriába...
dec. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
mondtam neki hogy add fel Ray, vége a játéknak! de nem hallgatott rám, hanem tovább folytatta a menekülést, miközben lövöldöztünk egymásra. mint később kiderült a társa magára hagyta, ezért végül beszabadultunk egy játéküzletbe, ahol súlyosan megsebesítettem. szitkozódva üvöltözött a sorok közül, kóvályogtunk egy kicsit a játékbabák közt és kiabált hogy bosszút fog rajtam állni, majd hirtelen a semmiből egy hatalmas vihar kerekedett és egy villám becsapott az épületbe. olyan ereje volt métereket repültem tőle, de mikor magamhoz tértem, ott találtam holtan egy sor felborított játékbaba közt. többé nem öl meg senkit
dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Meghívnám sörözni, elbeszélgetnék vele, és megpróbálnám rábeszélni, hogy adja oda a fegyverét, mert én is kiszeretnék iktatni pár embert.
dec. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
38%
Elkérném tőle a fegyvert hogy adja oda mert nekem nincs majd vissza adom miután a bevetésemnek vége aztán kinyírhat engem is.
dec. 31. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, hogy e kérdés által nem azt akarod megtudni, hogy milyen lehetőségek sokasága jutna az eszünkbe – lehetőleg akkor – ahhoz, hogy megmeneküljünk a haláltól, hanem az, hogy ki hogyan reagálna olyan tekintetben, hogy fel vagyunk-e készülve a halálra.


Személy szerint én Már* fel vagyok készülve a halálra, nem félek tőle, így egy ilyen esetben sem félnék, mert teljes meggyőződésem, hogy Jézus által a Mennybe jutok. Sokaknak nem tetszhet, hogy ennyire sziklaszilárdan állítom ezt mindenféle korábbi (hasonló) tapasztalás nélkül, de ez a valóság. Sőt, hogy pontosabb legyek, és ezáltal még fokozódik ez a sziklaszilárdság: Örömtelien sóhajtanék egyet és mosolyognék - de nem azért, hogy ezzel manipuláljam és, hogy időt vagy alkalmat nyerjek, hanem mert ezt képzelem el a legvalószínűbbnek az alapján, hogy tényleg mennyire fel vagyok rá készülve.

*Nem volt mindig így. Volt idő, amikor semmi reménységem nem volt és pontosan ugyanígy féltem és olykor rettegtem a haláltól, de mióta megtértem, minden megváltozott.

jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!