Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az Lmbtq szabályoni kell? Mi...

Az Lmbtq szabályoni kell? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés

dec. 30. 16:02
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
32 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Le lett az szabalyozva mar, francot erdekelnek a homokosok.

Az orszag gazdasagi helyzete mikor lesz eloterben?

dec. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Miután rendberakták az egészségügyet, oktatást és úgy kb az egész gazdaságot lehetne ezzel foglalkozni. Az lmbtq egy harmicadrendű probléma. Szerintem lehetne engedélyezni a házasságot nekik egyébként, mert ha együtt akarnak lenni, legyenek boldogok, ettől az én hetero házasságom nem lesz kevesebb. Nem a sok lmbtq ember miatt fogy a lakosság, hanem amiatt, hogy a rák fog gyereket vállalni, amikor magukat is alig bírják eltartani, mert olyan nevetségesek a fizetések. Amíg ez a kormány van, csak lefelé fogunk tartani a bizonyos lejtőn. Szegény Orbán Gáspárnak milyen ciki lehet már, hogy ilyen az apja...
dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Szabályozva vannak pont ugyan annyira mint minden más. Mi indokolna ettől való eltérő bánásmódot?
dec. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 2*Sü ***** válasza:
100%

Ahogy én látom az LMBTQ kérdést:

- Nyugaton valóban egy progresszívnak tekinthető politikai ideológiai téma lett.

- Magyarországon viszont nem igazán.

- Aki érintett (meleg, biszexuális, transznemű) az szép csendesen próbálja élni az életét.

- Magyarországon az LMBTQ-val kapcsolatos közbeszéd 85%-át magukat heteroszexuálisnak, jobboldali érzelműnek valló emberek adják. 14%-át meg szintén heteroszexuális, de liberális emberek az előbbiekre válaszreakcióként. Valószínű te is ebbe a 99%-ba tartozol.


Magyarországon nincs LMBTQ ügy, nincs valódi LMBTQ téma, aktivizmus. Nem tudom mit kellene szabályozni még azon túl, amennyit szabályozták már politikai látszattevékenységként.

dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
74%

mit kell rajtuk megfekezni?


bunelkovetoket meg kell regulazni


ok bunozok?


most hogy paraznalkodnak amivel embert torvenyt nem sertenek kit erdekel


ezeket szukiteni vagy boviteni kellene?


rengetegen vannak soraik kozt akik az egyre fiatalabbakkal valo nemi kapcsolatert harcolnak belsoleg, hiszen ez szamukra jo lehetoseg, kapora jon nekik


ezertt probaljak fiatalsagot, gyerekeket vedeni, jobb megoldas nincs ra

de ha te tudsz mond


vagy ha te is a szabalyok lazitasat partolod, hat harcolj erte


valahol teljesen normalis megszokott dolgok ezek, es regen egyre regebbi korokban is azok voltak


csak hat ma mar megertettek hogy sok dolog nem jo es nem helyes ha a fiatalok szemszogebol nezik

tobbseguk nem akarta azt es nem volt neki jo


akkor szerinted? Ok nem szamitanak?

dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
Az egy dolog, hogy még mindig tudnak új kérdést feltenni ebben a témában, én inkább azon csodálkozom, hogy hány embert lehet még egy ilyen egyszerű kérdéssel is uszítani.
dec. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!