Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondolsz az ukránokról?

Mit gondolsz az ukránokról?

Figyelt kérdés

jan. 4. 14:55
A kérdező szavazást indított:
Nagyon kedvelem őket, a háború előtt is kedveltem őket!
A háborúban támogatom őket, de az előtt nem nagyon érdekeltek.
Nem tudom, semlegesek számomra.
Nem kedvelem őket, de nem is utálom.
Nagyon rühellem az ukránokat!
24 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem a kedvenceim, viszont amíg Ők állnak a megallomán exKGB-s tömeggyilkos által, atomra épített diktatúra és köztünk, addig azt gondolom, hogy minden támogatást meg kell adni nekik, mert helyettünk, értünk harcolnak.
jan. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
19%
Én leszarom őket, meg az oroszokat is, felőlem lőhetik egymást évekig.
jan. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Pont leszarom őket, illetve leszarnám, ha nem lenne háború. A háború miatt viszont őket is sajnálom meg az oroszokat is.
jan. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Két ukrán kollégám van (nem kárpátaljai magyarok), mindkettő sokkal okosabb és ügyesebb nálam, és jó embereknek tűnnek.
jan. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy darab ukránt sem ismerek, szóval nincs róluk véleményem. Gondolom ugyanolyan emberek, mint bárki más.
jan. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Lucifer-666 ***** válasza:
42%
Szépek a lányok, mint az oroszok.
jan. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
A magyarok a ciganyok ellen harcoltak a zsidó a germanok ellen. A cigányokat nem fogta a golyó. A magyarok ellenőrizték a zsidót. Látják, hogy az elsőt megölik, a másodikat halálra kínozzák, a harmadikat meg megnyuzzak. Ekkor megtiltottuk nekik ,hogy kínozzák ezeket és megnyuzzak az embereket. A zsidó azért választotta a germanokat , mert a többi így is sokkal többen vannak. A Gonosz mondta meg a náciknak ,hogy kikkel kell harcolni. A zsidó végig ezt csinálta szinte , de a végén lebukott és a magyarok kiirtották. Azért ilyen kicsi volt a büntetés, mert a magyarok nem szabványosak voltak , többségüknek csak 80-as IQ-juk volt. Rosszzul volt megtervezve a háború is. A zsidó mindig vesztett. A háborút szinte mindig a magyarok az atommal nyerték meg , melynek neve ítélet volt. A gonosz úgy döntött, hogy a szar zsidók soha nem tudtak győzni a magyarok ellen ezért cigány kell ide és így kilövik a bolygót a jövőbe. Más fajta cigányok éltek , de azok nem voltak jók, mert nem voltak ambiciózusak. A zsidó keresztezte a faját a cigánymajommal. Így lett az sok érthetetlen szerződés,megállapodás, mert a haboru közben csinálta a gonosz és a szuperkiborg.
jan. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7


Adsz nekem is abból a cuccból?

jan. 4. 19:41
 9/14 anonim ***** válasza:
72%

Az ukrán emberek semlegesek, éppúgy lehetnek köztük normálisak, dolgosak, becsületesek, mint idióták (mint a család, akikkel én találkoztam kb. 20 éve, a három gyerekből kettő olyan szinten gonosz, és antiszociális volt, hogy Lucifer csak ipari tanuló lehetett volna mellettük).

Az ukrán politikusok (és az általuk megvezetett idióta emberek) magyarellenes lépései viszont egyáltalán nem tetszenek. Magyarok vízkészletének megmérgezésével fenyegetőzés, magyarverések, nyelvtörvény, szobordöntögetés, ukrán egyenruhás Petőfi-ábrázolás, március 15-i ünneplés miatti hisztéria, stb. ... Ha az oroszokkal van konfliktusuk, akkor ne rajtunk vezessék le a frusztrációikat!

Valamint ugyanígy elítélem a mások elleni támadásaikat is (szerencsétlen lengyeleket szivatják folyamatosan -akár ez is lehetne emberi idiotizmus, de Hunkáék gallérján azok a villámjelek eléggé politikai tartalmúnak tűntek).

jan. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ukrán csajokkal a tapasztalatom az, hogy rendkívül anyagiasak és buták, de általánosságban jól néznek ki, viszont igénytelenek. Szexben bevállalósak.
jan. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!