Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért jó a Dankó rádió?

Miért jó a Dankó rádió?

Figyelt kérdés

Én szivesen hallgatom a „Dankót”, mivel egész nap magyarúl „beszél”. Természetesen sok a magyar nóta, a délutáni szívküldi pedig nagyon változatos. Az aranylemezek jó gondolat volt. Jók és dicséretesek a műsorvezetők: Hajdú Tibor, Budai Beatrix telitalálat, de a többiek is brillíroznak egyet kivéve: sajnos Nádas György nem üti meg a szintet. Ő egy sótlan, a riportjaiban humortalan ember. Érződik, hogy állandóan leírt panel szövegeket mond, kérdez.

Nem lehet rá odafigyelni, a hangszíne is szürke, hangsúlytalan, monoton, idegesítő.

Ha szinészkedni, énekelni kell, akkor azt megoldja (jól v. rosszúl).

A többi műsorvezető tökéletes választás, viszik a műsort, érdemes és jó rájuk figyelni.

Örülők, hogy a sok reklám-rádió mellett – melyek vegyes nyelvű és zenei stílusúak és kevésbé magyarok, található egy ilyen – a multat is megidéző rádió adó is.


jan. 11. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Oké
jan. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ki mondta hogy jó?


Ezt jól megbeszélted magaddal.

jan. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nem jó
jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fidesz az észvesztő módon növekvő roma lakosság szavazatainak megszerzése érdekében hozta létre ezt az adót. Ha ezt hallgatod a fidesz kollaboránsa vagy.
jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nocsak. Én erre nem is gondoltam, ha ezt hallgatom kollaboráns lennék, de most, hogy mondod átgondolom. Egyszerűen szeretem a magyarnótát. Az átkosban is szerettem, pláne a szép hallgatókat. Azzal egyetértek, hogy eszeveszetten hajt az O-rezsim a cigány szavazatokra. Példa most, hogy Győzike 50 éves szülinapján gratulált neki Nová Katalin és Szijjártó is. Már csak a miniszterelnök hiányzik a sorból.
jan. 11. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!