Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az iskolai...

Mit gondoltok az iskolai orális erőszakról?

Figyelt kérdés

Szóval egy 16éves lányt arra kényszerített egy 16, és egy 17éves fiú, h a budiba elégítse ki őket. Mit gondoltok erről? Milyen elme kell ehez h ezt valaki megcsinálja?

El se tudnám képzelni, h most összeállok valakivel, h valakit megerőszakoljunk lényegébe...


2010. okt. 22. 23:53
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
96%
hidd el minden nap vannak ilyen,csak nem derül ki,mert a drága kislány,halkan megjegyzem (ribanc) még benne is van.Akit viszont kecskeméten szoptatták ezek szerint akkor nem volt benne,bár ezt sem értem,mivel ha nem akarta,kiabálhatott volna satöbbi.De az ilyeneket elég rendesen elítélem..áhh nem is mondok semmit mert nem engedné elküldeni:S:D
2010. okt. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
Könnyű Katát táncba vinni, ha (ahh) ő is akarja!
2010. okt. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Az egyik inas állítólag nemrég törte el egy másiknak az állát, szóval nem hiszem, h annyira lett volna mersze ellenkezni, vagy nem tom ilyenkor mi van...
2010. okt. 23. 00:03
 4/22 A kérdező kommentje:
jah nem kizárt. Rajoskodtak egy kicsit...
2010. okt. 23. 00:07
 5/22 anonim válasza:
92%
cigány ide,vagy oda,eltakarodhat a kecybe.Engem kibszottul nem érdekel ha cigány,vagy magyar tette.Sajnos megtette,akkor pusztuljon és jó párszor ejtse el a szappant.Majd kifugázzák a valagát.De nekik még az is kevés lenne
2010. okt. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%

Addig amíg a sértett nem mer szólni a rendőrségnek,az igazgatónak.Addig amíg nem jelenti fel ezeket a senkiháziakat addig mindig lesznek ilyen vadállatok,akik azt hiszik bármit megtehetnek..Én 20 éve jártam suliba.Akkor ilyen nem történt.Ha volt is valami gyanú ilyen esetekről ,mindig kiderült,hogy mindenki benne volt..

De az biztos,hogy ha ma 16 éves lennék,és ha a kezemet törnék el akkor sem engedném,hogy a budiba egy senkiházi a nemiszervét a számba tegye..Tuti leharapnám,és egy életre megnyomorítanám..Ami a lényeg .Azonnal feljelentettem volna..

A mai fiatalok miért nem mernek lépni? Miért hagyják magukat így megalázni??

2010. okt. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Most úgy néz ki mert lépni, de azért biztos meglepődnék h hány ilyen van ami soha nem derül ki, és rosszabb esetbe még rendszeres is...
2010. okt. 23. 00:13
 8/22 Holdtündér válasza:
71%

Hú én erről nem hallottam, de elég durva.

Egyébként ha engem pisztollyal is kényszerítenének ilyenre, az a minimum hogy leharapok a farkából egy jókora darabot, simán el tud vérezni. :D

2010. okt. 23. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Az a baj hogy 18 éves korig van iskolakötelezetség, amúgy az ilyen próblémás idegbetegeket már rég kirugták volna.
2010. okt. 23. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%
Holdtündér, neked jobban fájna a végén, ha megpróbálnád a fogadat használni. Főleg ha egynél többen vannak, akkor még abban sem bízhatsz, hogy harapsz egyet, és utána megpróbálsz elfutni gyorsan. Elhiszem, hogy felháborít a dolog, de a valóságban ez nem ilyen egyszerű. Ha ilyen helyzetbe kerülnél, hidd el, te is végigcsinálnád nekik...
2010. okt. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!