Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Budapest mennyire veszélyes...

Budapest mennyire veszélyes éjszaka?

Figyelt kérdés
Nappal sokat járkálok a belvárosban, de éjszaka csak átutazóban voltam. A kivilágított városról szeretnék fényképeket készíteni. A hidakról, a Gellért hegy tetejéről stb. Tudom ezek biztonságosak. A Kőbányi Szent László templomot akarom lefényképezni éjjel kivilágítva. Inkább az a része rázós. Vagy esetleg a Margit sziget? Ha esetleg betámadnának a cigányok mit kell csinálno? Nincs verekedős tapasztalatom maximum a fényképezőgép állványt tudnám használni viperaként. Főleg ha meglátják nálam a fényképezőt. Ott a Kőbányai részen, Margit szigeten mire kell számítani? A Gellért hegyen is aggódtam, de rájöttem a drogos cigányok nem másznak fel oda az tuti.

jan. 13. 08:16
 1/5 A kérdező kommentje:
Kőbányai*** bocsi elírtam.
jan. 13. 08:17
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a 9. kerületet fotóztam, igaz inkább hajnalban, napkeltekor. Akkor nem volt gond, pedig kifejezetten szegény, romos környéken jártam, pl. az elhíresült Vaskapu 45-öt is fotóztam (mára már lebontották). Nem gondolom hogy azokon a környékeken ahová te mennél, gond lenne.

De ha mégis, a legjobb tanács amit adhatok: ellenkezés nélkül odaadod az értékeidet, aztán elsétálsz,bvagy futsz.

jan. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Ne menj egyedül biztos, ami biztos. Legalább 2-3 havert vigyél magaddal.
jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
A Gellért hegyet is gondold meg! A hajnal praktikusabb, akiktől tartasz, akkor még az "igazak" álmát alusszák.
jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
55%
Ne menjél egyedül.
jan. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!