Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy a faccbokon...

Lehetséges hogy a faccbokon is hirdetik magukat az illuminatusok vagy a szabad köművesek ? Egyre rá írtam probabol hogy csatlakoznék és whatsap ön írtunk kértek képet meg ilyenek aztán jöt az üzenet hogy 166 dollárt fizetek be regisztráció dijkent.

Figyelt kérdés
Szerintem csalás...

jan. 29. 08:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
67%
Csalás??? Ó de kár, pedig de jó is lenne 166 dolcsiért illuminátussá válni, nem pedig panelproli senkinek lenni egész életben 🤣
jan. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
36%
Egészen biztosan hogy van valamilyen szintű toborzás, de nem vezetőnek, nyilván, hanem szolgáknak, mégha ezt nem is mondják el nekik.
jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De azt azért nem hiszem hogy a faccbokon hirdetik magukat meg hogy mi mindent kapok de előbb fizzesek be ennyit azért ez elég nyanus meg oda be kerülni eleve nehéz és ahoz hogy tag legyél alá kel írnod a szerződést is nem whatsapon keresztül
jan. 29. 09:54
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen szervezetek nem toboroznak, beajánlják az új tagokat a régiek, akiket aztán meghívnak.
jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Magába a szervezetbe nem lehet így valóban belépni, ott a tagok maguk válasszák ki azt, akit meghívnak, és egy nagyon titkos, zárt közöség.

Azonban évtizedekkel ezelőtt rájöttek hogy úgy rejtik el a legjobban magukat, ha eljátszák hogy ők egy nyílt, bárki számára látható és elérhető szervezet.

Ezért létrehoztak egy "külső" részt, amibe be lehet lépni, szervez ilyen-olyan eseményeket, pénzt gyűjt, lehet róla beszélni, stb., és máris egy "sima unalmas átlagos" szervezet benyomását kelti.

A valódi szervezet ebből a külső körből elérhetetlen, de mindenki boldog.

jan. 29. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Igazából ami feltűnő volt nekem hogy ezek a telefonszamok mind Marokkó del Afrika meg ilyen országokból vanak és igazából az hogy adnak 500 ezer dollárt plusz házat ahol akarok plusz autot és minden 3 hónapban 100 ezer d9lart és hogy adig nem tudják ezeket meg adni amíg ki nem fizetem a regisztrációs díjat ami 166 dollár és ha azt ki fizetem akor mindent meg kapó de felit számlára és félit westen unionon keresztül szerintetek ez így igaz vág, valami csalás?
jan. 29. 12:27
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez akkor egy "sima, etióp herceges" csalás lehet.
jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

#6

Jaa, miért nem ezzel kezdted?? Így már azért más a leányzó fekvése, gyorsan utald el a regisztrációs díjat, mert ez egy visszautasíthatlan lehetőség, mintha megütötted volna a lottóötöst!

jan. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

Kb ugye amikor eről volt szó írtam hogy azért elote szeretném ha beszélnénk telefonon hogy lássam hogy ki az és hogy tényleg az is amit mond !

Ere az a válasz jöt hogy miért nem bízok bene mert hát ő megbízható meg hogy ezek elot írtam egy másikat az meg 200 dollárt kért előre szóval szerintem ha valaki be is kerül közéjük először úgy bizonyítani kell nem hogy küldj képet magadról és aztán ig, meg úgy és este jön vagy 5 üzenet hogy gratulálnak mert el fogadták a lelkem és hogy halgasak a mestere és csináljam amit mond ...érdekes ezért volt feltűnő szerintem ha be is kerül valaki közéjük nincsen olyan hogy ennyit fizes előre és akor meg kapsz mindent..

jan. 29. 13:29
 10/19 anonim ***** válasza:
Az ilyen netes toborzások baromságok, egytől egyig... #4 és #5 írja jól! Az #5 által írt "külső kört" sem így toborozzák.
jan. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!